Georg má smůlu! Proč mu Kubelková neřekne »ANO« | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Georg má smůlu! Proč mu Kubelková neřekne »ANO«

Iva Kubelková svatbu nechystá!
Iva Kubelková svatbu nechystá! (Foto Aha! – David Kundrát, Pavel Machan, Martin Hykl)

S Georgem Jiraskem má Iva Kubelková dvě dcery a jsou spolu už dlouhých patnáct let. Manželé však nejsou, modelka a moderátorka vysvětlila proč.

Kubelková před nedávnem šokovala na sociální síti snímkem ve svatebních šatech. Spekulace o svatbě však rychle vyvrátila. „Bylo to kvůli natáčení seriálu V.I.P. vraždy. Je pravda, že v seriálech jsem vdaná byla už několikrát. Takže možná proto mě to v soukromí neláká,“ vysvětlila.

Se životem na psí knížku jsou ona i její partner spokojení, vyhovuje jim to. Nevylučují ale, že jednou bude i svatba. „Možná k tomu někdy dojde, třeba nás holky přimějí, ale zatím papír nepotřebujeme. Proč to měnit, když je nám všem dobře,“ prozradila Blesku.

 Iva Kubelková: Po narození mé druhé holčičky mám problémy s pletí

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
xcarodejka
18. 10. 2017 • 12:57

To je rub slávy, že musíte občas něco vysvětlovat veřejnosti. Ibva je přírodně hezká, není to vyšisovaná blondýna,a jen je třeba dobře ukočírovat stárnutí. Kažá žena to nesvede dost důstojně.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.