Tajná oslava narozenin Kubelkové: Byla to bomba! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 4. října 2022

Svátek slaví František, zítra Eliška

Tajná oslava narozenin Kubelkové: Byla to bomba!

Iva a Georg jsou jako chodící reklama na štěstí.
Iva a Georg jsou jako chodící reklama na štěstí. (Foto Aha!: David Kundrát)

Nejkrásnější oslava v životě! Takovou se zpožděním tří týdnů dostala ke svým 40. narozeninám Iva Kubelková. Tajně ji uspořádal její životní partner Georg Jirasek Theusing (59).

„Mohu naprosto upřímně říct, že jsem včera zažila tu nejkrásnější narozeninovou oslavu. To, co připravil a zorganizoval Georg, bylo neuvěřitelné. Děkuji, lásko. Díky moc všem přátelům a rodině za nádherné dárky,“ okomentovala oslavu moderátorka na sociální síti. Iva se pochlubila i nejvzácnějším dárkem: „Byla to totiž taková bomba, že si to nemůžu nechat jen pro sebe.“ Video, na kterém Georg zpívá své milované speciálně složenou píseň, kde jí s osobitým humorem vyznává lásku, to jen potvrzuje.

Dva životy Ivy Kubelkové: Premiéru autorského songu odtančila v sexy šatech

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
2. 6. 2017 • 00:32

Kubelková hezká není, chytrá taky ne, protože si musela koupit na UJAK Mgr., šťastná možná ale je.Děda ji živí a občas si za ní z Německa od své ženy odskočí.Pročpak o tomhle nemluví ? Kubelková je hodně skromné děvče.Koho by tohle nadchlo ? Není, opravdu není normální takový věkový rozdíl.Ani u jedné z těch blbek - Gottové , Heidi Janků , Menzelové se nejedná o normální partnerství.

eisenbieger
1. 6. 2017 • 20:24

ma rada vyzily ...jsou zeny ktery maji radi kurvniky a vyzily pac mluvej radi u toho vulgarne jako treba strc tam poradne toho schnakiliho

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.