Noční můra Erbové: Přijde o střechu nad hlavou? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Noční můra Erbové: Přijde o střechu nad hlavou?

Na firmu Erbové byl podán návrh na insolvenci.
Na firmu Erbové byl podán návrh na insolvenci. (Foto Aha! – Jan Tůma, David Malík, Daniel Černovský, justice.cz, ara)

Insolvence neboli neschopnost splácet své závazky! Noční můra všech podnikatelů zasáhla také modelku Vlaďku Erbovou (35). Bývalá manželka fotbalového bouřliváka Tomáše Řepky (43) teď prý řeší velké finanční problémy, aby nepřišla i o střechu nad hlavou!

Její firma Černošická obchodní a realitní s. r. o. se dostala do insolvence kvůli údajnému nezaplacení faktur za plyn ve výši 51 508 Kč! To ale není vše... Nad modelčinou hlavou visí také další Damoklův meč kvůli mnohem většímu dluhu, který činí 22 976 107 Kč!

Chtějí prodat vilu
Ten si podle zveřejněných dokumentů uplatňuje firma, která je držitelem blankosměnky a zástavního práva k vile v Černošicích, kterou vybudovali Řepka s Erbovou. Podle dostupných informací se věřitel zabývá i myšlenkou, že by nemovitost prodal, jak z dokumentu vyplývá, za odhadovanou sumu 24 milionů korun.    Volejte právníka
„Obraťte se na mého právníka. Já se k ničemu vyjadřovat nebudu,“ sdělila deníku Aha! modelka. Finanční problémy tak nepotvrdila, ale ani nevyvrátila! „K vašemu dotazu sděluji, že v současné době bohužel není možné komentovat probíhající insolvenční řízení před rozhodnutím soudu o insolvenčním návrhu, a to mimo jiné z důvodu, že můj klient – Černošická obchodní a realitní s.r.o. – s insolvenčním návrhem nesouhlasí,“ napsala Aha! JUDr. Karolina Zelenková. „Jakmile soud o návrhu rozhodne, jsem vám plně k dispozici,“ dodala advokátka Erbové. Jak celá situace dopadne, ukážou nejbližší dny a rozhodnutí soudu.

Vlaďka Erbová o rozvodu s Řepkou a o vztahu s novým milencem:Přečtěte si
britva
10. 5. 2017 • 22:41

a má to spočítaný teď se může ládovat gulášem, když jí řepa nechutnala

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.