Mrtvola u Štaidlů: Nejdřív výstřel, pak funebráci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Mrtvola u Štaidlů: Nejdřív výstřel, pak funebráci!

Zesnulý Štaidlův soused se v minulosti živil jako tenisový trenér.
Zesnulý Štaidlův soused se v minulosti živil jako tenisový trenér. (Foto: Malík, Machan, Kundrát, Pátek)

Tři roky a jeden den uplynuly od sebevraždy Ivety Bartošové (†48), když se v domě Ladislava Štaidla (72) ozval výstřel. Jaká tragédie se odehrála, zjistil deník Blesk.

V neděli odpoledne zazněl na zahradě domu Ladislava Štaidla výstřel. První dorazili záchranáři, pak policie a nakonec dorazil i koroner. „V neděli jsme vyjížděli do Apolinářské ulice, kde muž ročník 1930 spáchal sebevraždu,“ sdělil Blesku policejní mluvčí Jan Daněk.

Podle katastru nemovitostí je z větší části majitelem domu právě Štaidl. „Naší rodiny se to, naštěstí, netýkalo,“ sdělil Blesku skladatel. A je to jen dobře, jedná se totiž o dům, kde by stále ještě měl žít i syn Ivety Bartošové Artur.

Blesk vypátral, že život si vzal Štaidlův dlouholetý soused a známý, který v domě bydlel ještě dřív, než Štaidl. „Měl svá vrátka do zahrádky směrem ke kostelu a tam i vchod do vlastního odděleného bytu. Se Štaidlem měl 30 let pouze společnou adresu,“ prozradil jeden ze sousedů s tím, že nešťastník měl za sebou hned několik manželství, ale těžko říci, co ho trápilo.

Video: 3 roky od smrti Ivety Bartošové (†48) - Tohle byl začátek jejího konce! 

 Přečtěte si
mekanik
4. 5. 2017 • 03:24

zřejmě uslyšel Arturův zpěv

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.