Nebezpečná ULICE: Herce napadli diváci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Nebezpečná ULICE: Herce napadli diváci!

Štréblovi, Dastlíkovi a Rímskému šlo o krk!
Štréblovi, Dastlíkovi a Rímskému šlo o krk! (Foto: TV Nova, herminapress.cz)

O odvrácené straně popularity se doslova na vlastní kůži přesvědčili herci Ulice Jiří Štrébl (58), Tomáš Dastlík (41) a Kryštof Rímský (41). Kvůli svým seriálovým postavám to už několikrát v životě pořádně schytali. Napadli je diváci přímo na ULICI!

Jiří Štrébl (58) – Miloš Knobloch
Rvačka na záchodě a zničené auto
Šikanou na sociálních sítích a napadením na ulici si kvůli nesympatickému chlápkovi Milošovi prošel ze všech nejvíc. „Miloš už vyměkl, bylo to s ním horší, dost jsem si s ním užil. Lidé mi nadávali na ulici, zničili auto a roztrhli obočí,“ svěřil herec, který pil divákům krev kvůli chování k nevlastní dceři Emě.

„Podal si mě jeden chlápek na toaletách v kavárně. Nadával mi, že jsem hnusný na Emu, snažil jsem se mu vysvětlit, že je to jen role. Ale bylo to marné! Praštil mi hlavou o dlaždičky. To se mi ještě kvůli žádné jiné roli nestalo!“ posteskl si herec.


Tomáš Dastlík (41) – Martin Maléř
Dostal holí od babičky
Přestože v seriálu hraje hodného Martina, který to někdy až zbytečně přehání se slušností a korektností, ranám od divačky se také nevyhnul. „Díky Martinovi zažívám popularitu, která mě překvapila. Lidé mě poznávají na ulici, chtějí si se mnou povídat. Opilci mě poplácávají po zádech, ale dokonce jsem už kvůli němu schytal pár ran holí,“ prozradil herec, kterého celá situace velmi rozhodila.

„Přetáhla mě babička za to, že jsem si dovoloval na faráře. Snažil jsem se jí vysvětlit, že to jenom hraju, ale bylo to marné. Vždyť já ani nejsem Moravák. Navíc jsme se u té bitky s farářem, tedy s Alešem Hámou, hrozně nasmáli,“ dodal Dastlík.


Kryštof Rímský (41) – Kryštof Mareček
Útoky v barech
Z grázlíka se postupem let vyklubal spořádaný kluk s nápady, kterého baví podnikat. Často se herec díky »Márovi« dostává do situací, kdy mu role v nekonečném seriálu pomůže ve skutečném životě více, než by chtěl. „Mára mi v životě občas pomáhá, můžu předběhnout na poště, na úřadě jsou ke mně vstřícnější a řemeslníci mi udělali chodník v rekordním čase,“ svěřil Kryštof s tím, že to ale vždy tak růžové není.

„Jenže taky mi někdy komplikuje život. Většinou se mi v baru dostává pozornosti žen, a to přítomní chlapi nenesou dobře. Vzbudí se v nich nějaká divná žárlivost a pokud mají upito, začnou do mě šít, co si o sobě myslím,“ prozradil herec.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.