Zlín 2007: Ostře sledovaná Šafránková! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 28. září 2022

Dnes je Den české státnosti / Václav, zítra Michal

Zlín 2007: Ostře sledovaná Šafránková!

Libuše Šafránková se uvolnila jen ve společnosti režiséra Václava Vorlíčka.
Libuše Šafránková se uvolnila jen ve společnosti režiséra Václava Vorlíčka. (Aha! – Dalibor Puchta)

ZLÍN – 47. Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež Zlín 2007 skončil! Na závěrečném galavečeru sklidila největší ovace herečka Libuše Šafránková (51), která oproti všem svým zvyklostem zavítala i na následný večírek!

47. Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež Zlín 2007 skončil! Na závěrečném galavečeru sklidila největší ovace herečka Libuše Šafránková (51), která oproti všem svým zvyklostem zavítala i na následný večírek! Její manžel Josef Abrhám se však společenských událostí straní, proto Libušku na večírek následoval jen nerad. Nesl jí festivalové ocenění, nehnul se od ní ani na krok a jen se nervózně jako lev v kleci rozhlížel po davech lidí okolo. A takhle Libušku musel hlídat skoro hodinu...

Déle už mezi lidmi totiž Libuška nevydržela, a po hodinovém setkání s největšími kamarády večírek opustila. Josef Abrhám si tak mohl oddychnout, a s velkou úlevou se oba manželé vytratili na hotel. Ocenění za přínos dětskému filmu herečka převzala z rukou ředitele festivalu Petra Kolihy jen pár okamžiků předtím, v závěrečném přímém přenosu České televize, kde jí k tomuto uznání dlouze zatleskalo celé publikum.

Sama Šafránková se po celý večer na všechny usmívala a její dobré náladě neušel ani režisér Václav Vorlíček. Právě on režíroval největší pohádkový hit Šafránkové Tři oříšky pro Popelku. Závěrečné oslavy si nenechali ujít ani dětští herci Haley Joel Osment a Andrej Chalimon (zahraniční celebrity). Společně si pak užívali i popularity, kterou jim docela odvážně dokazovaly fanynky. Zatančit si v rytmu tradičních českých písní přišla i herečka Gabriela Vránová s manželem, a nechyběl ani moderátor celého festivalu Jan Čenský.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.