Kouč Růža se striptérkou Maruš ruší sousedy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 28. května 2025

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Kouč Růža se striptérkou Maruš ruší sousedy!

To jsou ale výlupci! Růžička s Marií nedají sousedům spát.
To jsou ale výlupci! Růžička s Marií nedají sousedům spát. (Foto Aha! – Karel Kopáč, Mária Rušinová, ara)

Hokejový kouč Vladimír Růžička (53) už půl roku spokojeně vrká se svou striptérkou Marií (28). Před časem se spolu zabydleli v pětimilionové vile v Chomutově. A sousedům o sobě dávají náležitě vědět!

RůžičkaMarií totiž na vánoční výzdobě opravdu nešetřili. Jejich vila se ozdůbkami jen hemží a po setmění mají sousedé doslova světelnou show. „Už nemusíme v pokojíčkách svítit, stačí nám světlo od vás,“ napsali na Facebooku.

Kdo by si ale myslel, že zuřiví sousedi poběží Růžovi vyhodit pojistky, je na omylu. „Ale co, je to jen na pár dní a máme žaluzie…“ dodávají obyvatelé okolních domů smířlivě.



Přečtěte si
ararat
21. 12. 2016 • 14:41

ellenic = mišuge 21. 12. 2016 14:24 je vidět jak se utěšuješ,zřejmě ten život je peklem pro tebe ....neznamená,že nemluvíš sprostě že neurážíš,...jsi hrozná drbna vyjadřuješ se ke všem jako bys je znala osobně a nejsi měřítkem pro druhé,jak by měl každý být...jen si o sobě přečti své komenty možná tě osvítí...

ellenic
21. 12. 2016 • 14:24

chaluge Já se snažím psát slušně, ale neustále se do mne naváží. Ještě, že jsem v pohodě a zní si dělám jak z loňského sněhu. Jsou tací ubožáci, kteří mají silnou potřebu stále někoho urážet . Je fajn, že nejsem zoufalá, ale mám kolem sebe milující rodinu s mnoho úžasných kamarádek a přátel .

ararat
21. 12. 2016 • 08:05

ellenic = mišuge 20. 12. 2016 22:50 dej sem tady nadávky která tebe uráží opravdu,jsi nějaká pomatená že?víš co jsi nějaká zoufalá a tím se chováš zoufale. ++++++++++++++++++++++ chaluge 21. 12. 2016 068 ellenic ararat je jednoduchá uklízečka z OVI, která napadá skoro všechny , co mají jiný názor. Každé nadává mišuge, Markéto Somerová a pod...Je to ubožačka, případ pro Chocholouška. Ale nejen ona ale i její přítel geront mord!!! ++++++++++++++++++++++++++ Každý jsem něčím,ty nejsi ničím,jsi jenom pacientka z psychiatrické léčebny z Bohnic a to je horší stav...Jsi Markéta Sommerová,tě znám právě a to je to co ti vadí že?Jasně všichni jsou magoři,kdo tě zkritizuje a nesouhlasí s tebou mišuge.

ellenic
20. 12. 2016 • 22:50

ararat Ubožačka, Tvé komentáře jsou sprosté a plné nadávek, ne Ty moje.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry