Vlasák z První republiky: Aférka se známou kolegyní? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 3. prosince 2022

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Vlasák z První republiky: Aférka se známou kolegyní?

Která herecká kolegyně rozmluvila Vlasáka?
Která herecká kolegyně rozmluvila Vlasáka? (Foto Martin Sekanina)

Jan Vlasák (73) nepatří zrovna mezi herce, které bychom označili za rozené extroverty. V poslední době si ale po divadelní zkoušce rád zajde do klubu na kafíčko a dokonce při tom čile konverzuje. Za všechno může jeho o generaci mladší kolegyně Alena Mihulová (51).

S herečkou, známou z filmu Domácí péče, bude Vlasák účinkovat ve Hře princip náhody. Ačkoliv se oba herci znají dlouho, pomyslná jiskřička mezi nimi přeskočila až nyní. „S Honzou se znám déle, poznala jsem i jeho ženu, když jsem u nich byla s kamarádem na chalupě, takže pro sebe nejsme cizí lidi, ale až tady jsme se víc sblížili,“ svěřila se Mihulová pro Sedmičku. A byla to právě půvabná herečka, která mlčenlivému Vlasákovi rozvázala jazyk.

„Já jsem hrozně ukecaná, což mám společné s tou figurou, kterou tady v Ungeltu teď hraji, a asi jsem ho v tom nejlepším slova smyslu nějak udolala. Honza předtím moc nemluvil, byl poměrně uzavřený, ale teď se to přece jenom mění. Po zkoušce přijde do klubu, což dříve vůbec nedělal, a dá si se mnou čaj nebo kafíčko,“ vysvětlila Alena. Vztah mezi oběma herci je čistě kamarádský. Jejich vzájemné sympatie jsou nicméně tak velké, že zasahují do samotné hry. V Principu náhody se totiž postavy Mihulové a Vlasáka nemají zrovna v lásce. „Nebuďte tak empatická, myslete na to, že je divný. Já vám nemůžu říct, abyste si před představením nafackovali, ale chtělo by to, abyste tady nepřicházeli v takovém vztahu, jaký mezi sebou máte ve skutečnosti,“ tvrdil podle Mihulové na zkoušce režisér.Přečtěte si
pelagie
28. 11. 2016 • 09:04

Od kdy je Mihulová půvabná, asi špatně vidíte...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.