Brzobohatý se bude podruhé ženit: Co dělá jeho exmanželka? A dojde na svatbě opět k sabotáži? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. května 2024

Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

Brzobohatý se bude podruhé ženit: Co dělá jeho exmanželka? A dojde na svatbě opět k sabotáži?

Ondřej Brzobohatý Gregor chystá druhou svatbu!
Ondřej Brzobohatý Gregor chystá druhou svatbu! (Foto: Facebook, ara)

Ondřej Brzobohatý (33) se pilně připravuje na svatbu s Táňou Kuchařovou (28). Po jeho první manželce Johaně (36) však není ani vidu, ani slechu. Jak se daří ženě, jež byla čtyři roky manželkou oblíbeného herce a hudebníka?

S Johanou tehdy Indrákovou se Ondřej oženil v roce 2008 v Ledeburských zahradách. Z počátku idylické manželství, kterému předcházel pětiletý vztah, ale nevyšlo. Ondrovi rodiče Radek Brzobohatý (†79) a Hana Gregorová (63) byli proti hned od počátku proti jejich vztahu, dokonce ho tehdy málem vydědili. Na to sice nedošlo, ale jejich svatbu tehdy sabotovali. „Půjdeme až na další svatbu,“ řekla tehdy pro Nedělní Aha! Hana Greogorová.

Proslýchalo se, že právě Johana, která tehdy pracovala jako produkční na Nově, Ondřejovi dohodila moderování první řady soutěže SuperStar, kterou uváděl společně s Laďkou Něrgešovou. Manželství s Johanou vydrželo pouhé čtyři roky, pokoušeli se prý o miminko, ale bez úspěchu. Po rozvodu Johana ještě nějaký čas pracovala na Nově, pak odešla na volnou nohu. Slavné příjmení si ale neponechala, změnila si ho a dnes je jmenuje Arletová.

Táňa Kuchařová je po Ondřejově rozvodu první ženou, se kterou přiznal vztah. Už tři roky spolu žijí ve společné domácnosti a zdá se, že tuhle veselku jeho maminka sabotovat nebude. Jen škoda, že Radek Brzobohatý se druhé synovi svatby nedočkal.

 

 

 Přečtěte si
6010
29. 6. 2016 • 15:35

No tak konečně je jasné, proč se vzdal jména Brzobohatý. Kuchařová se nechce jmenovat Brzo-bohatá.A jako každý chlap, musí poslouchat.No ale tatík mu to tam nahoře odpustí.

avena1
29. 6. 2016 • 12:31

Bulvár je prostě s gramatikou stále na štíru...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.