Konec izolace: Národem milovaná Libuška Šafránková řekla ANO! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Konec izolace: Národem milovaná Libuška Šafránková řekla ANO!

Libuška Šafránková
Libuška Šafránková (Foto: Aha! - ara)

A je to tady! Oblíbená herečka konečně prolomila izolaci, do které se uzavřela před světem kvůli rekonvalescenci po operaci plic a tolik potřebnému klidu. 

"Cítím, že bych měla něco pořádného udělat," nechala se před nedávnem slyšet dvaašedesátiletá herečka, která se uchýlila do domečku až někde u Brna. A jak řekla, tak udělala! Podle magazínu Aha! pro ženy spolu s partnerem Josefem Abrhámem (76), se kterým letos oslaví čtyřicet let manželství, kývla na nabídku natočit další pohádku! Slavný pár si zahraje v režisérské prvotině Jana Budaře s názvem Princ Mamánek. Pokud všechno tedy dobře dopadne, padne první klapka na dětenickém zámku už na jaře!Přečtěte si
-bello-
6. 3. 2016 • 14:04

antonuis.j u mě dobrý , ale ty jsi na odpis. Jupíí, tys tááááááákhle blbej čus!

-bello-
6. 3. 2016 • 13:59

teri umíš nazvat pravým jménem! Na hrubej pytel plejtvat hedvábím by mohl snad jen dement

antonuis.j
4. 3. 2016 • 09:51

Na tebe nemám, ty chuděrko, co tu sprostě nadáváš a pro pohlavní orgány máš zvlšť slabost, primitivní šeredo. Zdechneš nenávistí, chudá socko, jak nenávidíš každého, kdo má peníze, ty sociální případe na dávkách. Blbko bábo belmeku, jen tak dál, ty "mekaniku", pacientko, už jsi vydrbala hajzlíky, blizno tlustá: Jsi tu věšem už jen pro smích, každý tě zná, dementko, co si vylhala chlapa a píšeš si tu sama se sebou, hilzno vycuclá odporná. Hezky, belmeku, zase sprostá jak žumpa, jsi hnus hnusů ty ani nejsi ženská, ale ani chlap, za něhož se vydáváš - jsi hnusná troska a smradlavá tlustá ubožačka a dementní hovádko.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.