Vztahy v Televizních novinách: Rozvody, nové lásky, tahanice… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. března 2024

Svátek slaví Kamil, zítra Stela

Vztahy v Televizních novinách: Rozvody, nové lásky, tahanice…

Diváci moderátory Televizních novin znají pouze s úsměvem na tváři. Ne všichni z nich se ale usmívají pořád...
Diváci moderátory Televizních novin znají pouze s úsměvem na tváři. Ne všichni z nich se ale usmívají pořád... (Foto: TV Nova, facebook.com, ara)

Na obrazovce mají úsměv od ucha k uchu. Diváci je milují. Život moderátorek Televizních novin Lucie Borhyové (37), Kristýny Kloubkové (39) a jejich kolegů  je ale plný rozchodů, zklamání a slz!

Borhyová (37) & Koranteng (41)
Lucie: Smůla na chlapy
Obdivují ji miliony mužů, ale štěstí na ně nemá. Devět let žila s golfistou Alanem Babickým (47), zažila letní románek s hokejovým bohem Jaromírem Jágrem (43), a když už se zdálo, že našla osudového muže v řeckém podnikateli Niku Papadakisovi (36), opustil ji i syna Lucase (7). Posledním oficiálním partnerem v jejím životě byl sporťák Michal Hrdlička (27). Po dvou a půl letech, kdy se páru narodila dcera Linda (1), však místo svatby přišel rozchod. S novým rokem to ale vypadá, že Lucie našla opět spřízněnou duši. Svědčí o tom její noční rande s televizním rybářem Jakubem Vágnerem (34).

Rey: Vzorné manželství
Moderátor je jediný, kdo by mohl jít všem příkladem, co se vztahů týká. Už 19 let je šťastně ženatý s manželkou Monikou (43). Loni v srpnu se dokonce stal potřetí tátou! Přestože se mu narodila opět dcera - Leontýnka, na své holky, včetně Vanessy (19) a Sofie (8), je náležitě hrdý a na nic si nestěžuje. Jeho slova po porodu Leontýnky mluví za vše. „Dcera se narodila ve dvě hodiny po půlnoci na Bulovce. Je zdravá a krásná a já mám odteď doma tři sestry,“ svěřil se.


Kloubková (39) & Pouva (52)
Kristina: Nový chlap
Bývalá tanečnice je na tom s láskou podobně jako Lucie. Nevydařilo se jí manželství se zpěvákem Alanem Bastienem (44) a nevyšel ani dlouholetý vztah s Karlem Moravcem (38), s nímž má Jasmínku (3). „Za rozchodem s Karlem nikdo třetí nestál. Nejsem typ ženy, která podvádí svého partnera, nikdy jsem to nedělala a nic na tom nemíním měnit,“ prozradila Kristina na začátku roku s tím, že se v jejím životě objevil nový muž – českobudějovický podnikatel v oblasti poradenství Pavel Kovář.

Martin: Ideální partnerka? Chlap!
Dva rozvody mu daly pěkně zabrat. Po posledním dokonce zhubl 15 kilo! Ale protože je Martin bývalý sporťák a miluje adrenalin, vyzkoušel si i vztah s o 20 let mladší Petrou Friedlovou. Ten moderátorovi ale taky nevyšel. Rozešli se v roce 2014 a od té doby se Martin s žádnou ženou po svém boku neukázal. Po rozchodu s Petrou dokonce vtipkoval: „Třeba budu mít partnera. Nejlepší je žít s chlapem. Koukáte se na fotbal, dáte si spolu pivo, když potřebujete volný kvartýr, on jde do kina... To je ideální!“
Czadernová (31) & Suchoň (31)
Renáta: Rozvodové tahanice
Usměvavá brunetka má za sebou hodně nepříjemné období. Loni v květnu se po roce rozvodových tahanic dočkala toho, že bylo její manželství s kameramanem Davidem Ochmanem (36) definitivně skončeno. „Zamilovanost mezi nimi vyprchala a vzájemně se odcizili. Rok to zkoušeli dát dohromady, ale už to mezi nimi nebylo ono. Došlo na stěhování a rozvod, který se táhl další celý rok,“ prozradil Aha! zdroj z okolí moderátorky. Teď je ale vše jinak. Renáta má novou lásku, ale zatím ji úzkostlivě tají.
Petr: Výměna partnerek
Letos v říjnu dostal kopačky od dlouholeté přítelkyně Terezy. Zřejmě už mu přestala tolerovat jeho věčné noční vycházky po barech se sporťákem Michalem Hrdličkou. Když se Hrdlička rozešel s Borhyovou, z Petra se stal jeho stín. Suchoň ale dlouho sám nezůstal. Jako bývalý sporťák zalovil ve sportovním rybníku a ulovil tenistku Kláru Koukalovou (33). Svůj vztah poprvé prozradili na sociální síti společnou fotografií loni o Vánocích.Přečtěte si
hanecek
29. 5. 2021 • 11:01

Možná, kdyby si Borhy nevybírala jen samé daleko mladší koloušky..??? Ti se ráno probudí a co vidí?

kiwi65
19. 1. 2016 • 22:16

Co se týče Borhy,vypadá jak laciná *** a že od ní každej chlap radši utekl mluví za vše.Ostatní?Co k tomu říct,sláva stoupne do hlavy a pak si pos..... vztah.Snad jen Korán má rozum,nebo to dělá alespoň chytře.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.