Hana Hegerová (83): Tajemství objevené po úmrtí jediného syna! Podivná smrt snachy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. června 2022

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Hana Hegerová (83): Tajemství objevené po úmrtí jediného syna! Podivná smrt snachy!

Hana Hegerová v sobě ukrývá tragické tajemství.
Hana Hegerová v sobě ukrývá tragické tajemství. (Foto Aha!: Mária Rušinová, ara)

Nedávná smrt syna Matúše (†60) není jedinou tragédií, která potkala Hanu Hegerovou (83). V 80. letech vypadla z okna hereckého domu v pražských Dejvicích její snacha, Matúšova manželka Marcela a matka zpěvaččina vnuka Matouše (40).

Pro první dámu českého šansonu to byl velký šok. „Hegerovi bydleli v mezipatře mezi druhým a třetím poschodím. Bylo to dost vysoko, nemohla pád přežít,“ vzpomíná herec Ivo Niederle (85). Ze slavných nájemníků tady zbyl už jen on. Odešla Stella Zázvorková (†83), Josef Hlinomaz (†63), Petr Haničinec (†77) a Květa Fialová (86) bojuje s Alzheimerovou chorobou.

„Už vám neřeknu přesně, v kterém to bylo roce, ale určitě dlouho před revolucí,“ vzpomíná herec. „Byla to prý nešťastná náhoda. Vypadla, když myla okna,“ popisuje Niederle. „To víte, celý dům byl tehdy kvůli tomu vzhůru nohama. Marcela měla malého syna Matouše, když zahynula,“ uzavírá Niederle.  

Prokletý dům
Stavělo ho družstvo složené ze samých hvězd. Ale obyvatelé domu v pražských Dejvicích zažili před pádem Marcely Hegerové z okna další dvě tragédie. V roce 1961 zde spáchala sebevraždu dcera Miloše Kopeckého (†73) a Stelly Zázvorkové (†83) Jana Kateřina (†15). Ve stejném roce usmrtil nezodpovědný řidič před domem dceru Ivo Niederleho (85) Alenku (†7).Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.