Neuvěřitelné! Ljuba Hermanová si ubrala pět let života! Víme proč! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 30. září 2022

Svátek slaví Jeroným, zítra Igor

Neuvěřitelné! Ljuba Hermanová si ubrala pět let života! Víme proč!

Ljuba Hermanová se svým rozmarem ale pěkně potrestala, důchod jí totiž začali vyplácet o pět let později, než by měla nárok, a musela brát každou estrádu i pošedesátce, kdy jiné herečky si už užívaly zaslouženého odpočinku!
Ljuba Hermanová se svým rozmarem ale pěkně potrestala, důchod jí totiž začali vyplácet o pět let později, než by měla nárok, a musela brát každou estrádu i pošedesátce, kdy jiné herečky si už užívaly zaslouženého odpočinku! (Foto: ara)

Tak a je to venku! Na oslavě hereckých narozenin padnou často úsměvné i zajímavé drby... Podle Luby Skořepové si zpěvačka Ljuba Hermanová (†83) z ješitnosti nechala upravit rok narození. Místo 1908 uváděla 1913.

„Zaplatila si tu změnu na úřadě,“ prozradila Luba. Hermanová si tak umázla 5 let. Zbytek dokonaly početné plastiky. Herečka neponechala nic náhodě. Byla čtyřikrát vdaná, muži se kolem ní rojili, ale nakonec zemřela v osamění, ať už jí bylo 83, nebo 88 let. A proč to vlastně dělala? Dělala se tím nestárnoucí jak pro režiséry, tak i pro mladší nápadníky, o které nikdy neměla nouzi!

Autor:  höh

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.