Čerstvě vdaná Vendula Svobodová: Proč se museli tak kvapně vzít? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. srpna 2022

Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard

Čerstvě vdaná Vendula Svobodová: Proč se museli tak kvapně vzít?

První společné snímky po svatbě. Josef Pizinger je synem její kamarádky Simony. „Začali jsme si hodně rozumět a potom se to všechno nějak seběhlo a začali jsme spolu žít,“ vzpomíná Vendula.
První společné snímky po svatbě. Josef Pizinger je synem její kamarádky Simony. „Začali jsme si hodně rozumět a potom se to všechno nějak seběhlo a začali jsme spolu žít,“ vzpomíná Vendula. (Foto pro Aha! – archiv Venduly Pizingerové )

Z minuty na minutu se Vendula Svobodová (43), dnes už Pizingerová, rozhodla ke třetí svatbě. „Bylo to náhlé vzplanutí mysli,“ řekla deníku Aha! prezidentka Kapky naděje.

S přítelem Josefem Pizingerem (27), se kterým žije přes dva roky, se prý zasnoubili už před třičtvrtě rokem. O svatbě ale ani jeden z nich nemluvil. „Netlačili jsme na to. Říkali jsme si, že se věci vyvinou správným směrem, nebo nevyvinou. A ony se vyvinuly...,“ vysvětluje přešťastná Vendula, která se v sobotu tajně vdala. Pro životní krok se rozhodli před necelými dvěma měsíci. „Svatba se nemá dlouho promýšlet. To má přijít náhle a hned to uskutečnit,“ říká novopečená paní Pizingerová. „S Josefem jsem skončila s minulostí. Jsem šťastná, je mi fajn, nikdo mne neuzurpuje,“ vysvětluje Vendula, proč si nakonec stoupla s Pepou před oltář. „Vím, že se mnou v životě počítá, a to je pro mne důležité,“ dodává.Přečtěte si
ararat
9. 9. 2015 • 09:22

ještě že ty tvoje rady nejsou předmětem druhých,jináč by ten svět vypadal katastrofálně...ještě že jsi taková nicka..

egyptanka
8. 9. 2015 • 19:15

A proč ne? Přejte jim to.

mandat
8. 9. 2015 • 09:07

Asi se dala umele oplodnit. Ma s tim uz zkusenosti.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.