Miloš Kopecký (†73) se obrací v hrobě: Exekuce na jeho chalupu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 28. května 2024

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Miloš Kopecký (†73) se obrací v hrobě: Exekuce na jeho chalupu!

Miloš Kopecký, kterého můžete nyní vidět v seriálu Nemocnice na kraji města, by se z osudu svého mlýna zhrozil.
Miloš Kopecký, kterého můžete nyní vidět v seriálu Nemocnice na kraji města, by se z osudu svého mlýna zhrozil. (Foto Aha!: M. Přibyl, A. Malachovský, P. Novotný, M. Schmiedberger, D. Kundrát, P. Machan, M. Hykl, D. Černovský, L. Křivan)

Celý život si své chalupy a chaty hýčkali, hlídali je jako oko v hlavě, a pak šlus. Jakmile zemřeli herečtí velikáni, jakými byli Miloš Kopecký (†73), Josef Vinklář (†76) a Vlastimil Brodský (†81), dědicové jejich poklad hbitě prodali. S víkendovými sídly to pak dopadlo všelijak... 

Například v případě Kopeckého Červeného mlýna hrozí exekuce. Nová majitelka se dostala do vážných finančních problémů a na dům v jihočeské Křemži je uvalena exekuce. Jeho nucený prodej je na spadnutí. Nezapomenutelný doktor Štrosmajer z právě reprízované Nemocnice na kraji města se v roce 1966 v Křemži dokonce oženil se svou čtvrtou manželkou, baletkou Janou (75).

Od té doby to tam až do své smrti miloval. Jezdil za ním scenárista Jiří Melíšek (83) i sexuolog Miroslav Plzák (†85), a taky tam hojně pobývala jeho milenka, bývalá televizní hlasatelka Anna Wetlinská (62). Vdova Jana Kopecká ale po smrti muže už péči o objekt sama nezvládala a musela ho s těžkým srdcem prodat. A nová majitelka čelí exekuci. Kdo ví jak to s mlýnem dopadne.

Jak dopadli další herci se podívejte v naší galerii! Autor:  höh

Přečtěte si
stekajicikocka
21. 8. 2015 • 14:11

když už to nebylo rodiny, takm je to téma o ničem. Ale chápu, psát se o něčem musí, a ona je ta cenzura, tak téma je jistě dost zúženo.

pelagie
21. 8. 2015 • 08:14

A není to jedno ? pokud to dědicové prodávali, či prodávají je to čistě jejich věc a vám do toho nic není ...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.