Otec nechtěl za čtyřletou dceru platit alimenty: Vzal ji na výlet a shodil ze skály! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 2. října 2022

Svátek slaví Olívie, zítra Bohumil

Otec nechtěl za čtyřletou dceru platit alimenty: Vzal ji na výlet a shodil ze skály!

Aby se vyhnul placení alimentů, raději hodil dceru z útesu...
Aby se vyhnul placení alimentů, raději hodil dceru z útesu... (Foto: ara)

Američan Cameron Brown (53) byl otcem malé Lauren, ovšem než aby platil alimenty, raději vyřešil situaci radikálně. Svou čtyřletou dceru shodil z útesu, a tak se vyhnul placení 1000 $ měsíčně. Po patnácti letech byl konečně uznán vinným, čekat může až doživotní trest.

Malá Lauren Sarene Key se stala obětí hamižnosti vlastního otce. Raději ji zabil než platit alimenty. První soudní proces se odehrál v roce 2006, další následoval v roce 2009, ani jednou se porota nedokázala dohodnout z jakého trestného činu muže obvinit.

Tentokrát byl konečně uznán vinným z vraždy prvního stupně. Jeho případ se má u soudu znovu projednávat 19. června a Brown tentokrát může očekávat až doživotní trest.

„Lauren byla naším darem od Boha, nejlepší věc, která se nám kdy přihodila. Teď se jenom učíme žít s tou bolestí.  Tady není žádný vítěz, rozhodně ne pro Cameronovu rodinu, ani pro naši,“ okomentovala rozhodnutí matka holčičky Sarah Key-Marerová.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.