Nová nestyda v Ordinaci: Barbora Jánová! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Nová nestyda v Ordinaci: Barbora Jánová!

Do kamenické nemocnice nastoupila nová posila – lékařka před atestací Bára Nývltová
Do kamenické nemocnice nastoupila nová posila – lékařka před atestací Bára Nývltová (Foto TV Nova, ara)

Nahou ji zná nejen Jiří Mádl (28), ale také Doktoři z Počátků. Předvede se herečka Barbora Jánová (22) v plné kráse také v Ordinaci v růžové zahradě, kam nastoupila jako mladá lékařka před atestací Bára Nývltová, aby svedla boj o místo s Braněm Holičkem (29), alias MUDr. Tomášem Zajícem?

Mádlova exmilenka nemá s nahotou problém. Její bezchybné křivky jste mohli vidět v seriálu Doktoři z Počátků, ve kterém ztvárnila »zlobivou« Kamilu. V koupací scéně se ukázala úplně nahá, i když jen zezadu... „Samozřejmě jsem nechtěla, aby u toho všichni byli. Jinak režisérka Jana Rezková byla milá, vstřícná a uklidňovala mě, že tam skoro nic nebude vidět,“ přiznala tehdy Jánová.

V Ordinaci ji podobné scény nečekají, hraje hodnou lékařku vychovávanou babičkou v ezoterickém duchu. Herečka si pochvaluje novou roli i herecké kolegy, především Braňa Holička a Jana Čenského (53).

První den natáčení byl prý ovšem krušný. „Nástup jsem měla v šest hodin ráno a hned jsem točila operaci – vedro na sále, světla, málo místa, umělá krev, vnitřnosti a všechno vypadalo tak strašně reálně, až jsem se toho lekla,“ zavzpomínala Bára.

 Přečtěte si
jozefe
15. 4. 2015 • 18:47

V každém bulváru nám tísněte té zasrání ***e v šidit se zadnice se vypuštějí sračky.

eisenbieger
15. 4. 2015 • 06:22

cerstvy masicko nova kunditschka , chce to sem hodit poradnou fotku v plavkach ....pak to jako guru diskuzniho fora voboduju

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.