Trápí vás povánoční kila? Účinná dieta Štefana Margity! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Trápí vás povánoční kila? Účinná dieta Štefana Margity!

Štefan Margita na sobě zapracoval.
Štefan Margita na sobě zapracoval. (lFoto Aha! – Martin Hurda, ara)

Světově uznávaný zpěvák a partner Hany Zagorové (59) Štefan Margita (58) je expert na hubnutí a diety. Když potřebuje, podaří se mu shodit rekordní počet kil za pár dnů. Jak to dělá? 

Když má Margita před důležitým vystoupením nebo turné, rozhodne se radikálně vylepšit svůj vzhled a pustí se do diet. Jeho oblíbená vychází z tzv. Atkinsonovy metody a zpěvák se takto trápí dva týdny. O co jde? Během této kúry musíte vynechat co nejvíce sacharidů, mezi které patří například pečivo, brambory, těstoviny, rýže apod. Naopak si můžete dopřát na první pohled tučné záležitosti, jako třeba sýr, jogurt, vajíčka nebo maso. Všechno se doplňuje velkým množstvím zeleniny a Margita podle informací magazínu Sedmička shodí až půl kila denně, což dá dohromady zhruba sedm kilo. A to už je znát!

Kromě sacharidů se musíte vzdát i sladkostí a alkoholu a po kvůli jo-jo efektu je nutné jíst po skončení diety stále s mírou. Důležité je samozřejmě dbát na pitný režim! Obdobnou dietu už držela i zpěvačka Dáda Patrasová či zpěvák Jakub Smolík. Lékaři ale před podobnými experimenty varují, takto se podle nich lze stravovat jenom určitou dobu, ne celý život! A co vlastně Štefan Margita může jíst? Ráno obvykle začíná rohlíkem s kávou, k obědu si dává vajíčka, maso či sýr kombinovaný se salátem a večer už pouze libové maso se zeleninou či jogurt s ovocem.

A jaký je příklad denního jídelníčku Atkinsonovy diety?

Snídaně: 2 - 3 kuřecí pochoutkové párky (100 g), hořčice

Svačina: 150 g nízkotučného jogurtu, 10 g vloček

Oběd: 200 g hovězího steak s křenovou nezahuštěnou omáčkou, zelenina

Svačina: 1 vejce na hniličku

Večeře: 100 g syrečků, zeleninová obloha

Takže pokud máte dost cukroví, vánoček a chlebíčku, vzhůru do hubnutí! Přečtěte si
beladona
2. 1. 2015 • 23:57

camse vypadni odtud, tohle není plocha pro tvou reklamu, nehledě na to, že ti na tohle skočí jen blb. Ihned si to sbal!

beladona
2. 1. 2015 • 23:56

zkratik no to je řacha, já myslela že o zdravé stravě a tam dieta . Přidej si do zakázaných ještě hrášek, je také víc sacharidový, než zbytek zeleniny. Diety držet je nesmysl, jak by tě pak bavil život?

beladona
2. 1. 2015 • 23:47

radkapatka bez sacharidů se tělo neobejde, ale mělo by se pečivo jíst dopoledne, protože je to rychlý zdroj energie.No a když jíš sušenky a bagety na noc, tak se ten zdroj energie ukládá do viscerálního tuku a máš břicho.Ujal se termín pčšeničné břicho. V každém případě me stravování Margity děsí, kdo by chtěl vypadat jako on?Povadlej , povislej? V tom je dobrý Krampol, že se udržuje sportem, sportu já fandím.

radkapatka
1. 1. 2015 • 17:09

Píšou,že se nesmí jíst pečivo a v jeho jídelníčku si pečivo dává hned ráno!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.