Místo sexu kousance! Prostitutka si vzala peníze a na zákazníky poštvala bojového psa! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. září 2022

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Místo sexu kousance! Prostitutka si vzala peníze a na zákazníky poštvala bojového psa!

Podvodníci využívali k zastrašování bojového psa, který neváhal kousnout.
Podvodníci využívali k zastrašování bojového psa, který neváhal kousnout. (Foto Aha! – Jaroslav Legner, Alexandr Malachovský, Facebook, ara)

Několik mužů nalákala pod příslibem sexuálních služeb do bytu v Buzulucké ulici v Hradci Králové neznámá žena. Muže, kteří ženě předem zaplatili, v bytě fyzicky napadl neznámý pachatel.

Při útoku jim vyhrožoval nožem a bojovým psem. V minimálně jednom případě pes napadeného muže pokousal a musel ho ošetřit lékař. ČTK o tom dnes informovala mluvčí královéhradecké policie.

Policie případ vyšetřuje na základě oznámení několika mužů, které zaujala nabídka sexuálních služeb na internetu. Po příchodu do bytu ženě předali peníze, ta je poslala do koupelny. "Místo slibovaného sexu je však vzápětí fyzicky napadl neznámý pachatel," uvedla mluvčí. Policisté případ vyšetřují pro podezření ze zvlášť závažného zločinu loupeže s trestní sazbou až deset let odnětí svobody.

Kriminalisté žádají veřejnost o spolupráci, protože poškozených mužů může být více a existuje také možnost, že pachatelé mohou v trestné činnosti pokračovat.

Přečtěte si
prroud
13. 6. 2014 • 07:47

Dobre jim tak,sukalistum

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.