Brutalita v Brně: Ukradli »zmrzlinu«, zbili ochranku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 28. září 2022

Dnes je Den české státnosti / Václav, zítra Michal

Brutalita v Brně: Ukradli »zmrzlinu«, zbili ochranku!

Hlídače stačil zloděj pořádně kopnout.
Hlídače stačil zloděj pořádně kopnout.  (PČR)

Tak tyhle záběry z průmyslové kamery jsou dost drsné. Zloději v Brně ukradli reklamní poutač na zmrzlinu. Když je doběhl hlídač, dostal nakládačku!

Konflikt se stal už v noci ze 13. na 14. prosince loňského roku, policie záběry ale zveřejnila až včera.

Muž a žena si chtěli pasáží Alfa zkrátit cestu na náměstí Svobody, jenže už bylo zavřeno a oni ani násilím nedokázali překonat dveře. Při návratu zpět tak alespoň popadli obří zmrzlinu a chtěli s ní utéct. „Na kamerovém systému si jich ale všiml strážný a vydal se za nimi. Když dvojici dostihl, muž na něj pěstmi zaútočil,“ popsal policista Pavel Šváb.

Video se připravuje ...

Navíc se ke zloději přidal ještě jeden násilník, a tak dostal muž z ochranky pořádně nabančeno. Skončil se zraněními v péči lékařů. „Policie žádá o pomoc. Pokud poznáte útočníky, volejte linku 158,“ dodal mluvčí.

Autor:  kon

Přečtěte si
prroud
28. 1. 2014 • 15:33

V zadnym pripade to neni omluva nasilniku,vandalu a grazlu vseho druhu! Ale stav pracovniku ochranek je u nas zalostnej! Vulgarni,vyzyvavy,arogantni chovani,vyjadrovani a vystupovani stylem(ja muzu vsechno) vyslovene provokuje "buchary",aby jim ukazali jak se strasne pletou!Takze se zas az tak moc ani nedivim....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.