Řidička tramvaje vyhodila cestujícího se slovy: Ku*va, seš blbej, vole? Vypadni ven! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 4. října 2022

Svátek slaví František, zítra Eliška

Řidička tramvaje vyhodila cestujícího se slovy: Ku*va, seš blbej, vole? Vypadni ven!

V Brně se pomátla řidička tramvaje. „Ku*va, seš blbej, vole, nebo vymaštěnej? Vypadni ven, nebo zavolám policajty. Ne*er mě!“ s těmito slovy vyrazila ze dveří staršího pána, který si u ní chtěl koupit lístek.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mekanik
10. 11. 2015 19:34

tak má bejt na každý zastávce automat kterej bere i bankovky a byl by klid.a ta pí,ča řidička ta by šla.twl ještě že nemusím jezdit sockou.bych blil

-bello-
10. 11. 2015 15:10

Je divné, že se v Brně lidi nemůžou dát dohromady na jednu jízdenku jednomu člověku v noci , kdy intervaly jsou dlouhé a další řidič taky nemusí mít drobný. Ještě divnější je , že řidičku nikdo neokřikl a toho dědy se nezastal.Přesně jak ta ženská, co se drží tyče a zírá jen před sebe.Všichni potichu ! A jen co to skončilo tak zábava.
A ta co to nahrála , se nemá čím chlubit!Toho dědu v tom nechala a řidičku nechala mu nadávat taky.Na fcb si to dala jako zábavnou perlu.Tak mi přijde tahle mladá bonzující generace dost k ničemu !Asi to jsou rozháraní sluníčkáři.Ty by taky nejradši napravovali svět, ale jenom tak , aby nedostali po hlavě

gaja24
10. 11. 2015 13:57

Myslím, že tady není co řešit, to kdyby na pána zavolala policii,
tak by to asi bylo lepší než tato sprostota. Lidé, kteří nemají dobré
nervy by neměli zastávat taková místa. Co by pak měly říkat třeba
pokladní v hypermarketech, kde je lidé "ničí" celou praconí dobu.
Tuto dámu doma maminka špatně vychovala.

aidina
10. 11. 2015 12:07

Ono je to fakt někdy docela složité.Chápu,že asi řidiči u sebe nemůžou vozit bůhvíco peněz,ale zas na druhou stranu pokud funguje to,že si můžete koupit lístek u řidiče,měl by s tím DP počítat.Také jsem měla několikrát podobný problém,v peněžence jen papírovou bankovku,jinak ani korunu,nikde krám na rozměnění a potřebovala jsem nutně jet.Když řidič neměl zpátky,většinou mě nechal jet zadarmo nebo se zeptal lidí,jestli někdo nemá.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.