Zamilovaný senátor Okamura: Princeznu už mám, teď chci Hrad! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 22. července 2025

Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor

Zamilovaný senátor Okamura: Princeznu už mám, teď chci Hrad!

Fotografie
Fotografie (internal)

Přijel, viděl, zvítězil. Tedy zvítězil zatím jednou, když v senátních volbách zdolal na Zlínsku všechny horké kandidáty včetně hejtmana kraje Stanislava Mišáka (ČSSD). A přijel snad stokrát. Na košt klobásek i slivovice, na Jízdu králů, na spoustu dalších akcí. Tím si Tomio Okamura (40, NK) získával místní lidi.

Nejvíce ale poslední dobou jezdí za slečnou Monikou (20) do Napajedel. Po zisku senátorského postu ji celou dobu v ulici, kde mají dům její rodiče, držel za ruku. Monika studuje pražskou Vysokou školu ekonomickou a zatím jen v tichosti sleduje, jak se Tomio rozmachuje.

Jaký je váš cíl coby senátora?

„Jako senátor chci iniciovat majetková přiznání všech, kteří mají majetek za více než dvacet milionů. I zpětně. Tato země je rozkradená a ti, co za to můžou, se nám smějí do ksichtu.“

Sotva jste se stal senátorem, už míříte na Hrad?

„Chce to rychlé jednání. Prosím voliče znovu o podporu, jde o 50 tisíc hlasů, čas je jen do 6. listopadu.“

A oslava výhry ve volbách?

„Jedeme na koncert Lionela Richieho, v týdnu thajská masáž a wellness, jinak není čas. Do kraje se budu vracet. Navštívím znova každičkou vesnici ve svém volebním obvodu. Chci být jakýmsi ombudsmanem zdejších lidí.“

Autor: 

Přečtěte si
bobina
23. 10. 2012 • 14:28

když nic jiného,tak je to chlap který má něco v hlavě,je dobrý manažer a nenechá se jen tak položit na lopatky. Rozhodně bych mu dala hlas raději nežli tomu prolhanému a namachrovanému přizdisráči Fischerovi!

anezat
23. 10. 2012 • 11:45

na jaře se kandidatury vzdal, tak ať je už laskavě spokojený s tím, co má.Kromě toho, takovouto první dámu by si národ určitě nezasloužil.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry