Alkohol dostane rodné listy! A také nové kolky... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Alkohol dostane rodné listy! A také nové kolky...

PROHIBICE!
PROHIBICE! (Aha! – Martin Přibyl, pro Aha! – Jan Čada, Marek Hofman, Petr Podroužek)

Vláda z obav z tlaku likérek, abstinující veřejnosti i propadem ve výběru daní slibuje brzy otevřít trh, který brzdí prohibice. Dvacet milionů lahví, které museli provozovatelé barů a restaurací uschovat do skladu, bude zkontrolováno a překolkováno. Nově má mít každá lahev nejen kolek, ale také »rodný list«.

„Každá šarže alkoholu musí být identifikovatelná s šarží lihu, ze kterého byla vyrobena,“ vysvětlil premiér Petr Nečas (47, ODS). »Rodný list« alkoholu bude sledovat jeho cestu od výrobce až k prodejci.

Prohibici včera odsoudil prezident Václav Klaus (71). Označil ji za nerozumné a silácké řešení. Stát podle něj selhal v kontrole trhu s lihovinami.

Zastřelil se kvůli pančování?!

Muže (†55) podezřelého z pančování alkoholu našli policisté včera mrtvého v autě na polní cestě mezi Slušovicemi a Vizovicemi. Prozatím pracují s verzí, že se zabil sám.

„Úmrtí šetříme jako sebevraždu střelnou zbraní,“ potvrdila nám mluvčí zlínské policie Jana Macalíková.

Do jeho domu ve Všemině se pár hodin předtím vydali brněnští kriminalisté, kteří tu měli údajně vyšetřovat udání v souvislosti s metanolovou aférou. Proběhla i domovní prohlídka. „Byl to férový chlap. Nechce se mi věřit, že pančoval alkohol,“ tvrdí soused, který si myslí, že šlo spíše o falešné udání, které bylo pomstou kvůli jinému sousedskému sporu.

Sebevrah po sobě nechal dopis na rozloučenou, který by měl pomoci k vyjasnění motivu. Jeho obsah ale policie tají.

Alkoholové aktuálky

Budeme vyvážet? Evropská komise doporučila České republice zakázat vývoz tvrdého alkoholu. Zatím ale nejde o zákaz.

Becherovka nevyrábí! Likérka Jan Becher – Karlovarská Becherovka zastavila na dva dny výrobu v karlovarském závodě. Patnáct zaměstnanců zůstane doma na placené dovolené.

Ohrožoval přes internet! Nově obviněným za metanol je prodejce (33) závadné moravské slivovice. Nabízel ji přes internet a prostřednictvím vývěsek v obchodních domech v Uherském Brodě. Otrávil se jí muž (38), který je nyní ve vážném stavu hospitalizován v Boskovicích.

Žaluje nemocnici! Kriminalisté se zabývají trestním oznámením na zdravotníky nemocnice v Kyjově kvůli úternímu úmrtí muže (†29) z Veselí na Moravě na otravu metanolem. Nemocnice jakékoliv pochybení při léčbě odmítá.

Přečtěte si
zadnice
20. 9. 2012 • 12:57

Kalousku s Nečasem rodných listů v ČR může mít každá flaška třeba 10!!! Češi jsou podvodníci a zloději od narození a proto nám svět nevěří a věřit nikdy nebude!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.