Zkušenosti čtenářů s firmou Casada, od které si zřejmě pořídila křeslo Dagmar Havlová! Dana Koppová (52): I mě chtěli napálit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Zkušenosti čtenářů s firmou Casada, od které si zřejmě pořídila křeslo Dagmar Havlová! Dana Koppová (52): I mě chtěli napálit!

Dana Koppová nad smlouvami s vykutálenými prodejci.
Dana Koppová nad smlouvami s vykutálenými prodejci. (Aha! – Alexandr Malachovský)

Nenechat se znovu napálit. Tak zní hlavní rada naší čtenářky Dany Koppové (52) všem, kteří naletěli obchodníkům a nechali si vnutit drahé zboží, o které ani nestáli. Ona sama si koupila masážní polštářky od firmy Casada. Tedy od stejné společnosti, která podle všeho dodala superdrahé masážní křeslo do vily bývalé první dámy Dagmar Havlové (59).

Jenže paní Koppová na rozdíl od mnoha podvedených dostala peníze zpátky! „Po nákupu v supermarketu mě oslovili příjemní mladíci, kteří mi nabídli masážní polštářek. Snažili se mi vysvětlit, jak na koupi vydělám, navíc mě nechali vyhrát bonus šest tisíc korun ve zmanipulovaném losování. Díky výhře mě polštářek najednou neměl stát dvanáct tisíc korun, ale jen polovinu,“ popsala žena obvyklý scénář prodejců firmy Casada.

„Byla jsem nadšená, konečně se mi podařilo něco vyhrát, najednou se mi cena nezdála tak vysoká,“ připustila Dana, kterou zpátky na zem vrátil její syn, s nímž ještě ten den mluvila. Na internetu jí ukázal, že polštářek mohla pořídit mnohem laciněji.

Hned druhý den vyrazila na místo, kde jí polštářek prodali. Věděla, že má právo od koupě ustoupit a získat peníze zpátky – tak to u předváděček platí.

„Nenechala jsem se odbýt, ani přesvědčit či uchlácholit. Bylo to pěkné divadlo. Volali si přede mnou s několika šéfy. Snažili se vyplácení oddálit, ale já jsem na jejich řeči nedala,“ uvedla. A díky neústupnosti nakonec odcházela se svými šesti tisíci, které jí dal jeden z prodejců z vlastní kapsy.

Jak získat peníze zpět

Dostali jste se do podobné situace? Nechte si poradit od ženy, které se podařilo s »obchodníky« vypořádat.

Neotálejte s vracením zboží.

Nenechte se odbýt, peníze požadujte na místě.

Nahrávejte vše na diktafon nebo mobil.

Nedávejte zboží z ruky, aniž byste převzali hotovost.

Nedbejte na sliby, že vám je dají do 30 dnů.

Pokud vám řeknou, že peníze nemají u sebe, požadujte, ať třeba zajdou k nejbližšímu bankomatu. V každém supermarketu jich je několik.

Mějte připravené číslo na policii a na Českou obchodní inspekci.

Nebojte se »divadélka«, uškodí spíše prodejcům.Přečtěte si
monza
22. 6. 2012 • 11:06

Proč motáte do článku o jedné blbé slepici,která má v hlavě místo mozku srač.ky,Dagmar Havlovou šupá.ci?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.