Devaterčata si vymyslela! Nebyla těhotná, ale prolhaná! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. února 2023

Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila

Devaterčata si vymyslela! Nebyla těhotná, ale prolhaná!

Fotografie
Fotografie (internal)

Mexičanka, která dvěma televizím napovídala, že 20. května porodí devaterčata, si všechno vymyslela. Mexické úřady o víkendu oznámily, že vůbec není těhotná, a dokonce ani dříve neporodila trojčata, jak tvrdila reportérům.

Karla Vanesa Pérez-Castañedová (32) ještě v pátek hovořila o zázraku a jak se na děti těší. Miliony mexických žen u obrazovek slzely a v duchu se modlily za zdraví budoucích novorozeňat.

Rekordní porod ale vedle médií a fanoušků zaujal i úřady. Ty kontaktovaly lékaře a poměrně snadno zjistily, že Karlu netrápí kontrakce, ale bujná fantazie se sklonem ke lhaní. Nemá práci a její muž Juan nosí domů jen málo peněz. A tak snad doufala, že by si jako budoucí rekordmanka mohla trochu polepšit.

„Vůbec není těhotná,“ zchladil Karliny naděje na peníze i překonání světového rekordu v počtu narozených dětí Jorge Luna, který řídí zdravotnictví ve státě Koahuilla, odkud žena pochází. Snad je to tak lepší.

Devaterčata se v minulosti ve světě již narodila, ale žádné z dětí nepřežilo déle než šest hodin. Jeden takový případ se stal v Austrálii v roce 1971 a další v Malajsii v roce 1999. Rekord tak drží Američanka Nadya Sulemanová s osmerčaty, která se narodila před třemi lety a všechna porod a následné kritické měsíce přežila.

Přečtěte si
mirkazam
2. 5. 2012 • 15:26

je bachratá, a vypadá, že co nevidět porodí slona.Čím asi chtěla ohromit ??

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.