Táta dvou holčiček: Rozsekal jim mámu na kusy! A v televizi prosil: Vrať se, máme tě rádi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. prosince 2022

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Táta dvou holčiček: Rozsekal jim mámu na kusy! A v televizi prosil: Vrať se, máme tě rádi!

Fotografie
Fotografie (internal)

Karolína S. (†24) byla od 23. ledna pohřešovaná. Pátrala po ní policie i známí, její muž Vlastimil (57) dokonce v televizi prosil: »Vrať se, máme tě rádi!«. V tu dobu byla už máma dvou holčiček mrtvá. Zavraždil ji její manžel. Rozsekal na tři kusy a ukryl v koupelně pod podlahou.

Tělo mámy dvou malých holčiček se našlo schované v bytě domu v liberecké ulici 28. října poté, co sem policisty znovu přivolali sousedi. Domem se totiž už několik dní šířil silný zápach. „Dva dny jsme to cítili, bylo to hrozné,“ řekl jeden ze sousedů.

„Našli ji v koupelně pod podlahou, prý byla na tři kusy,“ plakala její sousedka a kamarádka. „Přijeli policajti a zatkli souseda,“ potvrdil Aha! další obyvatel domu hrůzy.

O důvodech hrozného konce mladé Karolíny vědí sousedé a přátelé své. „Od února už spolu neměli bydlet, Karolína dala Vlastíkovi půl roku, aby si našel bydlení. Už šlo do tuhého, blížil se konec ledna,“ tvrdí sousedka. „On je taková tichá voda, ona se ho ale bála, protože ji řezal. Chvíli taxikařil, pak byl v base, teď je bez práce. Karolína si nedávno našla někoho jiného. Opět staršího,“ uvedl rodinný známý.

Muž svoji o 33 let mladší ženu zabil nejspíše v noci, kdy vedle v pokoji spaly jejich dvě dcerky. „Děti spaly, protože ode mě v sobotu odcházela prakticky o půlnoci. Přišla domů a muselo se to hned stát. V neděli určitě ne, to by holky věděly, že máma byla doma. Už ji ale chudinky neviděly,“ dodala plačící sousedka.

Vrah byl obviněn, hrozí mu 18 let vězení. „Způsob usmrcení a příčina smrti bude známa po soudní pitvě, která bude provedena v pondělí,“ řekla včera k otřesnému případu mluvčí liberecké policie Vlasta Suchánková.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.