Výsledky pitvy Lukáše Přibyla: Vražda to nebyla, selhaly mu orgány! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Výsledky pitvy Lukáše Přibyla: Vražda to nebyla, selhaly mu orgány!

Pitva proklázala, že Lukáš Přibyl nebyl zavražděn.
Pitva proklázala, že Lukáš Přibyl nebyl zavražděn. (Aha! – Mária Rušinová, ara)

Podle definitivních výsledků pitvy manažera fotbalové Sparty Lukáše Přibyla (†33) je vyloučeno, že šlo o vraždu či jakoukoliv jinou násilnou smrt. Důvodem náhlé smrti bylo podle informací deníku Aha! selhání životně důležitých orgánů.

Druhého nejmocnějšího muže Sparty Lukáše Přibyla našli mrtvého ve čtvrtek odpoledne v kanceláři fotbalové Sparty na Letné. Okamžitě se začaly šířit spekulace o příčině náhlé smrti mladého funkcionáře a nechyběla mezi nimi ani vražda. Tu však výsledky pitvy naprosto vyloučily. Příčinou bylo selhání životně důležitých orgánů v jeho těle.

Kriminalistům, kteří případ vyšetřují tak zbývá jen několik variant, na co mohl zemřít. Jednou z nich je infarkt. Přibyl trpěl problémy se srdcem už delší dobu. Další možnou příčinou je pak zranění, jež si podle některých informací přivodil při víkendovém lyžování.

Poranil si hlavu a buď jeho lékař podcenil závažnost situace, nebo sparťanský manažer nevyhledal lékařskou pomoc vůbec. Takový názor se ostatně objevil i na fóru fotbalové Bohemky.

Nasvědčuje tomu také zpráva policie o tom, že chystají obvinění z ublížení na zdraví s následkem smrti z nedbalosti. Může být namířeno proti lyžařskému areálu, lékaři, nebo dalšímu účastníkovi lyžařské nehody, pokud neupadl sám, ale například se s někým srazil.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.