Důchodkyni roztrhalo 25 rotvajlerů!

Ženu (60) v Radonicích nad Ohří na Lounsku rozsápala smečka pětadvaceti rotvajlerů. Psy důchodkyně hlídala své dceři.
Co přesně se stalo, není zatím jasné. Žena ale skončila rozsápaná před svým domkem. Útok šelem byl brutální, smečka důchodkyni trhala několik minut. Žena si ještě stačila mobilním telefonem zavolat pomoc. Sanitky se však nedočkala, bohužel vykrvácela.
„Dohromady to bylo osm dospělých psů a sedmnáct štěňat,“ uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek. Podle sousedů působili psi již dříve zanedbaně a mohli mít i hlad.
Rotvajleři měli před čtrnácti dny napadnout i manžela mrtvé ženy. Pětadvacetihlavá smečka skončila prozatím v útulcích a čeká, než se případ vyšetří. Působí prý spíše ustrašeným dojmem, agresivní jsou jen dvě zvířata.