Svědci o nedělní nehodě v Kostelní Lhotě: Rozhodil ho kanál | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Svědci o nedělní nehodě v Kostelní Lhotě: Rozhodil ho kanál

Řidič po karambolu narazil do domu.
Řidič po karambolu narazil do domu. ( Foto Aha! – Tomáš Koníček, Aktu.cz)

Viděli nedělní nehodu, při které v Kostelní Lhotě na Nymbursku řidič (20) škodovky vyjel mimo silnici a smetl dvě ženy (obě 36), muže (38) a dítě (5). Jak popsali její průběh?

„Řidič sjel mimo silnici, najel na kanál a všechny smetl,“ popsala Aha! pracovnice z místního komunitního centra. „Ještě že jsme tu neměli žádnou akci. Bývá tu mnoho lidí,“ řekla žena s tím, že zranění nepatřili mezi místní. K neštěstí se hned seběhli lidé z okolních domů. „Jedna paní měla zakrvácený obličej, ta druhá si stěžovala na bolest ruky a pán měl rozraženou hlavu. To dítě vypadalo v pořádku, ale nakonec šlo jen o zdání, vzali ho do vrtulníku,“ řekl Aha! Petr, který byl na místě mezi prvními a viděl otřeseného řidiče plakat. Podle policie šofér řekl, že usnul.

Po babičce zemřela i vnučka

Podobná nehoda se stala ve čtvrtek v Čáslavicích na Třebíčsku, kde řidič vyjel ze silnice a smetl babičku a její dvě vnučky. Žena zemřela na místě a včera v nemocnici podlehla zraněním i mladší z děvčat (†3). Její rodina pro idnes.cz uvedla, že orgány dívky zachránily tři jiné životy.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.