Lupič střílel na pumpě! Policie hledá svědky přepadení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 30. ledna 2023

Svátek slaví Robin, zítra Marika

Lupič střílel na pumpě! Policie hledá svědky přepadení

Lupič byl asi 180 cm vysoký, maskoval se respirátorem a na sobě měl maskáčovou bundu a modré džíny.
Lupič byl asi 180 cm vysoký, maskoval se respirátorem a na sobě měl maskáčovou bundu a modré džíny. (Foto PČR)

Drsné přepadení má za sebou obsluha čerpací stanice ve Velké Bíteši na Žďársku. Grázl tam přišel loupit a s sebou měl dokonce hned dvě zbraně. Z jedné z nich střílel!

Přepadení se stalo už ve čtvrtek v Hybešově ulici. „Lupič požadoval vydání finanční hotovosti. Z jedné střelné zbraně v prostoru čerpací stanice vystřelil,“ řekla policistka Dana Čírtková s tím, že v prodejně byl kromě obsluhy ještě jeden člověk. Naštěstí však útočník nikoho nezranil. Když lupič vyběhl ven, okamžitě se rozjely policejní manévry. „Policie do pátrání nasadila i leteckou službu,“ řekla Čírtková.

„Není vyloučeno, že mohl mít někde v okolí zaparkované auto, kterým pak odjel,“ doplnila. Kriminalisté tak žádají o pomoc případné svědky. Pokud jste jeli v době před půl sedmou ráno po silnici II/395 kolem čerpací stanice a měli zapnutou palubní kameru, volejte linku 158.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.