Black Friday ve velkém stylu! Pořiďte si šperk s diamantem s 25% slevou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 2. prosince 2022

Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav

Black Friday ve velkém stylu! Pořiďte si šperk s diamantem s 25% slevou

 (KLENOTA)

Využijte letos Black Friday k nákupu krásného a hodnotného šperku. ‎V t‎ýdnu od 21. 11. do 28. 11. můžete ulovit náramek ze 14k zlata s černý‎m diamantem. Tento šperk je vyroben‎‎‎ v pražském ateliéru KLENOTA, a to ručně podle tradic šperkařského řemesla. Na výběr máte provedení z bílého, žlutého nebo růžového zlata.

Univerzální doplněk i hodnotná investice

Náramek s černým diamantem okouzlí především ženy, které milují originalitu a trendy, ale zároveň preferují pravé šperky. Minimalistické zpracování náramku s jemným řetízkem nechá perfektně vyniknout do kulata vybroušen‎ému diamantu. A k jakým příležitostem se nejlépe hodí? Naprosto ke všem. Bude perfektním každodenním doplňkem, který doladí k dokonalosti každý outfit. A rozhodně se s ním blýsknete i na party nebo business schůzce.

Co jsou černé diamanty?

Černé diamanty jsou netradiční a moderní alternativou ke klasickým diamantům. Vizuálně jsou sice naprosto odlišné, ale mají své nenapodobitelné kouzlo. Na první pohled zaujmou sytě černou barvou a kovovým leskem, který působí velmi atraktivně až dramaticky. Svůj podíl na zvýšené poptávce po černých diamantech měl americký seriál Sex ve městě, ve kterém hlavní hrdinka Carrie dostala úchvatný zásnubní prsten právě s tímto drahokamem.

Možnost výměny či vrácení prodloužena na 100 dní

Nákupem šperku online nic neriskujete. Před Vánoci prodlužuje ateliér KLENOTA lhůtu pro výměnu i vrácení šperku na 100 dní. Takže akci Black Friday směle můžete využít také k pořízení luxusního dárku, který se bude vyjímat pod stromečkem.

 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.