Biatlonista Krčmář o »českých« oslavách: Pivo je fuj! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 3. října 2022

Svátek slaví Bohumil, zítra František

Biatlonista Krčmář o »českých« oslavách: Pivo je fuj!

Co měl »Bimbo« a další biatlonisté v kelímku?
Co měl »Bimbo« a další biatlonisté v kelímku? (Foto Aha! – M. Rušinová, M. Sekanina, Facebook)

Na střelnici při závodech pálí do terčů, teď zamířil přímo do esence češství! Biatlonista Michal Krčmář (31) si dovolil kritizovat oslavy sportovců se zlatavým mokem.

»Bimbo«, jak stříbrnému medailistovi z olympiády v Pchjongčchangu 2018 lidé od fochu říkají, okomentoval plány nizozemského fotbalisty Micka van Burena (29) z Liberce. Autor hattricku z ligového utkání proti Teplicím (5:1) totiž řekl, že kvůli volné neděli oslavy pojme po česku – týmová večeře a pár piv.

„Takhle úroveň profesionálního sportu u nás nezvedneme! Je mi jedno, jaké jsou zvyky, prostě tohle je špatně!“ zlobil se Krčmář. Fanoušci nechápali, co se komu nelíbí na »zasloužené odměně«. Jako potrefená husa se ozval i hokejový expert Jakub Koreis (38): „Jste moc upjatej!“ A do toho uživatel zvaný Neobjektivní novinář ukázal českému reprezentantovi, že pivo na stupních vítězů patří i k biatlonu. „Prominu, že je nealkoholické,“ smál se vtipu Krčmář – minimálně během sezony – abstinent. Michale, spláchnem to?

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.