Dovolenou na Kopakabráně vyprodali Češi ze dne na den! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 3. října 2022

Svátek slaví Bohumil, zítra František

Dovolenou na Kopakabráně vyprodali Češi ze dne na den!

 (Plzeňský Prazdroj, a. s.)

Už jste letos byli na dovolené? Poptávka po zájezdech u cestovních kanceláří praská ve švech. Jedno letovisko však poutá větší pozornost než ostatní. Vyprodalo se totiž v rekordním čase.

Začátkem týdne se na stránkách portálu Invia.cz objevila tajuplná Kopakabrána. Zážitková dovolená pro každého nabízí autentická setkání s místními, akční safari i gastronomický zážitek včetně pivní degustace. Oproti Řecku nebo Itálii zde all inclusive vyjde na zlomek ceny.

Ačkoli není jisté, kde letovisko leží, Češi se pro dovolenou na Kopakabráně nadchli! To dokazuje jejich možná netušenou dobrodružnou náturu, která se nebojí překvapení. Krom toho destinace láká na samá pozitiva – účastníky zájezdu totiž čeká řada neopakovatelných zážitků včetně festivalové atmosféry, kina s úhlopříčkou až 6 000 palců i vstupu do domorodé vesnice. 

Na vyprodaný zájezd, který se zaplnil takřka během jediného dne, se chystají také známí moderátoři Patrik Hezucký nebo Petr Svěcený. 

Ostatní zájemci mohou jen doufat, že se nejednalo pouze o exkluzivní jednorázovou akci, ale že se tento ráj na zemi zvaný Kopakabrána brzy zpřístupní pro všechny. 

Odkaz na zájezd najdete zde.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.