To vám hlava nebere! PORODILA MU HADROVÉ DÍTĚ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 13. srpna 2022

Svátek slaví Alena, zítra Alan

To vám hlava nebere! PORODILA MU HADROVÉ DÍTĚ

S vysněným miminkem.
S vysněným miminkem. (Foto Profimedia.cz)

Svět je plný bláznů, avšak tahle ženská dotáhla své fantasmagorie až do úplného konce! Brazilka si vzala za manžela hadrovou figurínu, do které se údajně zamilovala. Pak předstírala těhotenství a porod a teď má dítě – jak jinak – malou hadrovou panenku.

Meirivone Rocha Moraesová (37) si jednou postěžovala matce, že je pořád bez bez chlapa a chtěla by někoho, s kým by si zašla na večeři, do kina nebo zatancovat. Máma vytáhla jehlu a nit a ušila věčně nezadané dceři Marcela. „Když jsem ho spatřila, okamžitě jsem se zamilovala! Mým dalším snem bylo mít s Marcelem dítě,“ vzpomíná Meirivone. Protože jako správná (devótní) katolička nemohla a nechtěla přivést na svět dítě do nemanželského vztahu, uspořádala svatbu před celou rodinou a přáteli, přišlo 250 lidí! Pak s Marcelem odjela na líbánky do Ria de Janeiro. Falešné těhotenství na sebe nedalo dlouho čekat.

To vám hlava nebere

„Přibrala jsem jen čtyři kila,“ chlubila se bláznivka kamarádkám. Hadrové dítě si pak porodila doma. „Trvalo to 35 minut a nebolelo to. Přítomni byli lékař i zdravotní sestra,“ zakončila Meirivone svůj příběh, jenž by měl rozhodně slyšet docent Chocholoušek.Přečtěte si
ella
26. 6. 2022 • 21:25

U nás, tady je možný už všechno!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.