Nové online losy „Setři a vyhraj“ baví komiksovým designem, možností vybrat si svého hrdinu a výhrou až 5 000 000 Kč | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. ledna 2022

Svátek slaví Miloš, zítra Zora

Nové online losy „Setři a vyhraj“ baví komiksovým designem, možností vybrat si svého hrdinu a výhrou až 5 000 000 Kč

 (Adobe Stock)

Sazka ukazuje, že už dávno neplatí, že jsou online losy jen o pouhém stírání výherních symbolů. Tím nejlepším důkazem je nová rodina online losů Setři a vyhraj, která nabízí komiksové postavy, vtipné příběhy a v neposlední řadě také pohádkové výhry.

Hrajete hry na telefonu i počítači, milujete komiksy a superhrdiny, život bez adrenalinu si neumíte představit a taky opravdu rádi vyhráváte? Poté byste rozhodně měli číst dál. Je to jen pár dní, co Sazka představila novou rodinu online losů Setři a vyhraj. Na první pohled zaujmou skutečně originálním designem, možností vybrat si jednoho ze třech hrdinů a zažít s ním dobrodružství s výhrou až 5 000 000 Kč.

Hrdinové, se kterými se vyhrává

Matěj, Eva a Max. Seznamte se s hrdiny nové rodiny online losů Setři a vyhraj. Matěj je typický hipster. Rád si posedí v kavárně, zahraje na kytaru nebo se vydá na cestu za dobrodružstvím s baťohem na zádech.

Eva je typická rebelka, kterou zřídka uvidíte bez své stylové kožené bundy. Miluje vůni benzínu, což plyne z její největší záliby – závodů sporťáků.

Max se snaží najít adrenalin v každé aktivitě, miluje divoké vlny. Nejčastěji ho potkáte s širokým úsměvem a opřeného o surfařské prkno.

Atraktivní design

Jaké jsou příběhy třech hrdinů, ve kterých nechybí spousta humoru i originálních zápletek, zjistíte na nových komiksových online losech Setři a vyhraj, na nichž si česká loterijní jednička dala opravdu záležet. Atraktivní online los byl kreslený na zakázku a jeho příprava trvala dlouhé měsíce.


Foto:  SAZKA

Čekání se ale vyplatilo. Vtipné detaily najdete jak na virtuální fólii, tak i pod ní. Stírání vás zkrátka bude opravdu bavit. Co víc, na konci se dozvíte nejen rozuzlení celého příběhu, vyhrát ale můžete také velmi zajímavou částku.

Vyhrajte až 5 000 000 Kč

Všechny online losy z rodiny Setři a vyhraj se spouští postupně od září do listopadu. Dostupné budou tři cenové varianty. Za 20 Kč můžete vyhrát hlavní výhru 500 000 Kč, 50 Kč verze nabízí už 1 500 000 Kč a poslední 100 Kč varianta dopřeje jednomu výherci až fantastických 5 000 000 Kč.

Online losy můžete stírat na stránkách Sazky na tomto odkazu anebo také v mobilní aplikaci zdarma pro Android i iOS. Abyste mohli začít hrát, je třeba registrace, zabere ale jenom pár chvil.

Registrace se vstupním bonusem 300 Kč

A jestli zatím svůj účet na stránkách Sazky nemáte, je tu na závěr ještě jedna dobrá zpráva. Po dokončení registrace získáte vstupní bonus ve výši 300 Kč, a tak budete moct hrát a třeba i vyhrávat úplně zdarma.

Stahujte aplikaci Sazky pro Android i iOS

Ať už si vyberete online los Setři a vyhraj s Matějem, Evou a Maxem, my vám při jeho stírání přejeme spoustu zábavy. A držíme palce, ať jste to právě vy, kdo si odnese hlavní výhru.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.