Premiérův syn zas na policii: TOHLE NIKDO »NEŽERE« | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

Premiérův syn zas na policii: TOHLE NIKDO »NEŽERE«

Syn premiéra Andrej Babiš mladší šel s pravdou ven
Syn premiéra Andrej Babiš mladší šel s pravdou ven (ČTK / Šulová Kateřina)

Kvůli kauze Čapí hnízdo byl na policii u výslechu syn premiéra Andreje Babiše (67, ANO) Andrej Babiš ml. (38). Ten tvrdí, že celý projekt byl dílem jeho otce a on posloužil jako bílý kůň.

Babiš ml. svůj výslech příliš komentovat nechtěl. „Jsem rád, že konečně mám možnost vypovídat v kauze Čapí hnízdo, kvůli které jsem byl později zavlečen na Krym,“ řekl včera. Premiérův syn v kauze také figuroval coby podezřelý, stíhání ale nakonec bylo zastaveno. V době, kdy farma dostala dotaci, totiž byli držiteli akcií členové premiérovy rodiny včetně Babiše mladšího. Ten ale tvrdí, že Čapí hnízdo bylo od začátku nápadem jeho otce a on byl jen bílým koněm. Šéf vlády je v kauze stíhán kvůli možnému dotačnímu podvodu. Už minulý týden jeho potomek vypovídal kvůli svému zavlečení na Krym, které dle něj má mít na svědomí rovněž jeho otec. Ten vše odmítá a tvrdí, že syn trpí schizofrenií.

 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.