Zjistila, že ji snoubenec podvádí: Vzala si samu sebe! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 27. května 2022

Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

Zjistila, že ji snoubenec podvádí: Vzala si samu sebe!

Originální veselka proběhla ve Francii.
Originální veselka proběhla ve Francii. (Foto Facebook/Eva Ostrowska)

Před svatbou si milenci špitají do oušek sladká slovíčka, ovšem Američanka Eva Ostrowska vyslechla něco, co ji naprosto zdrtilo.

Krátce před veselkou totiž zjistila, že ji snoubenec podvádí! S Markem se seznámila díky aplikaci Tinder a už po měsíci ji požádal o ruku. Eva tehdy jeho nabídku odmítla a na kýžené »ano« ho nechala čekat až do jejich prvního výročí. Dva měsíce před svatbou však zjistila, že se její snoubenec schází s jinou ženou! „Byla jsem úplně zmatená a zrazená osobou, které jsem naprosto důvěřovala,“ vzpomíná Eva, která prý okamžitě zahodila zásnubní prstýnek.

Pak jí ale dorazily její svatební šaty... „Když jsem si je oblékla a viděla se v zrcadle, odmítla jsem se svého dne vzdát a rozhodla se, že si vezmu samu sebe,“ šokovala v rozhovoru pro britský Mirror. Vskutku originální veselka proběhla ve francouzských Lurdách. „Když jsem si navlékla prsten, cítila jsem, jak se vyléčilo moje zlomené srdce,“ dodala.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.