SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘKY: Soutěžte s námi o 5 balíčků přírodních potravin NATU! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘKY: Soutěžte s námi o 5 balíčků přírodních potravin NATU!

Soutěž probíhá v týdeníku Aha! pro ženy v období od 8. 12. 2020 do 14. 12. 2020.
Soutěž probíhá v týdeníku Aha! pro ženy v období od 8. 12. 2020 do 14. 12. 2020.  (ARA)

STAČÍ SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU…

…tu najdete v tištěném Aha! pro ženy číslo 50, které vychází právě dnes! Soutěž probíhá v týdeníku Aha! pro ženy v období od 8. 12. 2020 do 14. 12. 2020. Vyhrává 5 soutěžících, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, a budou vylosováni.

Svou odpověď posílají soutěžící prostřednictvím SMS na číslo 87651 ve tvaru: HESLOSOUTEZE mezera ODPOVED mezera JMENO mezera PRIJMENI mezera ADRESA mezera PSC Příklad: HESLOSOUTEZE B JANA NOVAKOVA PRAZSKA 12 OLOMOUC 77900.

HESLO SOUTĚŽE, přesné znění soutěžní otázky a varianty odpovědí na soutěžní otázku budou otištěny v týdeníku Aha! pro ženy č. 50, které vychází dne 8. 12. 2020. Čas pro příjem odpovědí na soutěžní otázku je od 0:00 prvního soutěžního dne do 24:00 posledního soutěžního dne. Cena SMS zprávy s doručenkou odpovídá ceníku jednotlivých poskytovatelů služeb elektronických komunikací pro SMS zprávy s doručenkou odesílané na číslo 87651.  Soutěž organizuje CZECH NEWS CENTER a.s., infolinka 296 363 199 (po-pá 8-16 hod.) mobil@cncenter.cz.

Ceny: 5x balíček přírodních potravin od NATU v hodnotě 457 Kč.  Pro každého výherce: 1x balíček potravin NATU. 

Výherci budou zveřejněni dne 29. 12. 2020 v Aha! pro ženy č. 53. Výhra bude výherci zaslána nejpozději do 30 dnů od zveřejnění výherce v seznamu výherců v Aha! pro ženy, a to na adresu uvedenou výhercem ve výherní SMS. Pokud si výherce nevyzvedne výhru a ta tak bude zaslána zpět společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. (tedy nebude doručena), bude si moci výherce vyzvednout výhru po předchozí domluvě s paní Terezou Robejškovou (tel. 225 977 111, email: tereza.robejskova@cncenter.cz) na adrese sídla společnosti CZECH NEWS CENTER a.s., Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7, a to do 60 dnů od zveřejnění výherce v seznamu výherců v Aha! pro ženy. Pokud si výherce nevyzvedne výhru ani v tomto dodatečném termínu propadá výhra ve prospěch společnosti CZECH NEWS CENTER a.s.

Pro stanovení doby doručení textové zprávy je rozhodující čas přijetí SMS zprávy do systému pro příjem zpráv, provozovaného společností CZECH NEWS CENTER a.s. Do soutěže budou zařazeny všechny SMS zprávy obsahující správnou odpověď, které došly nejpozději do uzávěrky soutěže. Každý účastník soutěže může soutěžit pouze z jednoho telefonního čísla, ze kterého lze do soutěže zaslat maximálně 1 SMS zprávu, a účastník soutěže může obsadit pouze jedno výherní pořadí v dané soutěži. V případě, že by účastník soutěže soutěžil v rozporu s pravidly ze dvou či více telefonních čísel či pro dosažení výherní pozice z jednoho telefonního čísla překročí limit 1 SMS v dané soutěži, bude zohledněna SMS zpráva, která byla doručena jako první a na ostatní SMS zprávy nebude brán zřetel. V případě, že účastník soutěže soutěží z více telefonních čísel či z jednoho telefonního čísla překročí limit 1 SMS v rámci dané soutěže, v takovýchto případech nemá účastník soutěže nárok na vrácení nákladů na SMS zaslaných v rozporu s pravidly soutěže.

Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s trvalým pobytem v České republice, starší 18 let. Organizátor neodpovídá za nedoručení SMS zprávy. Účastí v soutěži – tzn. odesláním SMS zprávy organizátorovi akceptuje soutěžící tato pravidla soutěže a zavazuje se je dodržovat. Účastí ve hře dále každý účastník soutěže bere na vědomí, že jeho jméno, bydliště a fotografie mohou být v případě získání výhry publikovány v týdeníku Aha! pro ženy a na webových stránkách www.ahaonline.cz.

Organizátor bude zpracovávat tyto osobní údaje účastníků soutěže: jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo, odpověď na soutěžní otázku, čas doručení SMS zprávy. Informace o zpracování osobních údajů je dostupná na: https://www.cncenter.cz/clanek/2544/informace-o-zpracovani-osobnich-udaju-pro-ucastniky-marketingovych-akci

Hra je pořádána v souladu s ustanovením § 2881 občanského zákoníku. Organizátor si vyhrazuje právo posoudit sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné. Pokud organizátor zjistí, že došlo k porušení pravidel soutěže a soutěžící převzal výhru neoprávněně, je takový soutěžící povinný tuto výhru vrátit.  Organizátor si rovněž vyhrazuje právo změnit nebo doplnit pravidla hry či hru předčasně ukončit. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. a osoby jim blízké ve smyslu ust. § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

V Praze dne 8. prosince 2020

Více na https://www.ahaonline.cz/clanek/aha-pro-zeny-napadnik/177997/soutez-pro-ctenarky-soutezte-s-nami-o-5-balicku-prirodnich-potravin-natu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.