Policisté po porodu Janákové: DNA dítěte má usvědčit otce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Policisté po porodu Janákové: DNA dítěte má usvědčit otce

Vražedkyně Janáková krátce po porodu syna.
Vražedkyně Janáková krátce po porodu syna. (TV Prima Velké Zprávy)

Kdo je otcem chlapečka, kterého porodila vražedkyně Petra Janáková (29)? Vyšetřovatelé odebrali dítěti ihned po porodu DNA. Porovnají ji s biologickými vzorky dozorců vazební věznice.

Ve vazbě v Hradci Králové Janáková otěhotněla, když tam v cele čekala na verdikt soudu, který ji pak za vraždu sběratele Evžena (†50) z Prahy poslal na 30 let za mříže. „Znásilnili mě tři dozorci,“ tvrdila. Totožnost otce má odhalit Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Čekají na výsledky

„Odběr DNA dítěte se uskutečnil se souhlasem dozorujícího státního zástupce. Čekáme na výsledky expertiz,“ řekla včera mluvčí GIBS Ivana Nguyenová. Podle informací Aha! jde o samostatné trestní řízení a s propuštěním Janákové na svobodu kvůli její graviditě nemá nic společného.

Do basy za rok

Vražedkyně porodila syna minulý pátek v porodnici v Královéhradeckém kraji. Krátce po porodu odešla z nemocnice na revers. Není pod dohledem probačního úředníka, ale skrývat se prý nehodlá. Do vězení by se měla podle zákona vrátit rok po porodu, tedy 30. srpna 2020.Přečtěte si
truelife89...@...
4. 9. 2019 • 05:36

Ohodnoťte můj mladý sexy zadek, pls - http­://i­.fra­sexe­.com 💋💋💋

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.