Gumová móda frčí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Gumová móda frčí

Prší? Oblékněte si pláštěnku a vyrazte ven.
Prší? Oblékněte si pláštěnku a vyrazte ven. (iStock)

Neobvykle chladný a deštivý má být podle meteorologů zbytek května. Ve skříni by vám proto neměla chybět nepromokavá bunda a holínky. Pokud se nechcete držet »staré dobré« černé, vsaďte na barvy, které letos pofrčí. Trendy pro letošní sezonu jsou květinové potisky, námořnický styl a zvířecí motivy

Trendy na letošní jaro a léto
* Módní návrháři označují tuto módu jako Animal print, tedy zvířecí potisk. Tento trend je tu už druhou sezonu a objevuje se jak na jednotlivých kouscích oblečení, tak i na plavkách, kabelkách, případně botách.
* Neutrální barvy – to je další trend, který nyní zahltil obchody. Na stojanech tak visí světle hnědá, písková, béžová, světle šedá. Někdo dokonce označuje tento styl za »Padesát odstínů béžové«.


* V obchodech se objevují motivy, které připomínají námořnický styl. Letos se ani jaro a především léto 2019 tomuto stylu nevyhne!
* Na jedné straně módní návrháři vsadili na neutrální barvy, ale pak svoje kolekce doplnili o zářivé neonky! Ano! Pokud chcete letos »jít s dobou«, pořiďte si jeden kousek v této zářivé barvičce – třeba žlutý, fialový nebo klidně oranžový.
* Zajímavým trendem letošní sezóny je mixování. Puntíky a zvířecí vzor dohromady na jednom kousku oblečení? Pruhy v kombinaci s květinovým motivem? Různé druhy květiny dohromady velké a malé? To vše je dovolené!

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.