PARÁDA fest Frekvence 1 přiveze na Konopiště Chinaski, Annu K., Rybičky 48 a další interprety | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

PARÁDA fest Frekvence 1 přiveze na Konopiště Chinaski, Annu K., Rybičky 48 a další interprety

 (Paráda Fest)

V sobotu 18. srpna proběhne v přírodním areálu na Konopišti další ročník populárního festivalu PARÁDA fest Frekvence 1. Na něm vystoupí například kapela Chinaski, Rybičky 48, Anna K., Miro Žbirka, Marek Ztracený a řada dalších populárních interpretů. Návštěvníci se mohou těšit i na moderátory Frekvence 1, velkou dětskou zónu plnou atrakcí, noční afterpárty nebo zajímavé soutěže.

Třetí ročník hudebního festivalu PARÁDA fest Frekvence 1 proběhne třetí srpnovou sobotu v přírodním divadle na Konopišti. Hned na dvou podiích se návštěvníkům představí samá zvučná jména: Chinaski, Rybičky 48, Anna K, Marek Ztracený, Miro Žbirka, Katarína Knechtová, O5 a Radeček, Helena Zeťová, Vilém Čok & Bypass, Abraxas, Pilot Season a DJ Aleš Matoušek.

Po skončení jednotlivých koncertů budou následovat i autogramiády jednotlivých interpretů. Stejně jako v loňském roce je připravena speciální zábavná zóna s atrakcemi pro děti. Posluchači a fanoušci Frekvence 1 se mohou těšit i na autogramiádu a osobní zážitky s moderátory Frekvence 1.

Řidiči bez problémů zaparkují na velkokapacitním parkovišti u Konopiště a na parkovišti pod hrází. Připraveno bude nově i parkoviště pro auta a stany. Pro ty, co nepojedou na akci autem, bude zajištěna kyvadlová autobusová doprava zdarma z benešovského autobusového nádraží. Více informací o akci naleznete na www.paradafest.cz.

 Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.