BERMUDSKÝ TROJÚHELNÍK - Dobrodruh tvrdí: Našel jsem tam koráb UFO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 22. července 2024

Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor

BERMUDSKÝ TROJÚHELNÍK - Dobrodruh tvrdí: Našel jsem tam koráb UFO

Bermudský trojúhelník fascinuje milovníky konspiračních teorií
Bermudský trojúhelník fascinuje milovníky konspiračních teorií  (Foto Discovery Channel)

Bermudský trojúhelník fascinuje milovníky konspiračních teorií a láká všemožné lovce záhad a vyznavače tajemna. Jedním z nich je i Američan Darrell Miklos (55), který se mořské dno v oblasti mezi Floridou, Portorikem a Bermudami vydal prozkoumat na vlastní kůži. „Našel jsem tam loď mimozemšťanů!“ tvrdí.

Prvotním záměrem lovce pokladů bylo prozkoumat a natočit pro pořad Discovery Channel ztroskotanou loď v Karibiku, k čemuž použil tajné mapy, které prý v 60. letech vytvořil bývalý astronaut NASA Gordon Cooper (†77).

Miklos tvrdí, že mu je dal poté, co mu lékaři nedlouho před smrtí v roce 2004 diagnostikovali Parkinsona.

Místo pokladu ale našel dobrodruh na dně moře obrovské podivné konstrukce, které čouhaly z korálů. Miklos je přesvědčený, že se jedná o koráb sestrojený mimozemskou civilizací. „Nikdy předtím jsem nic takového neviděl. Vypadalo to jako bitevní loď, z níž vyčnívala ramena, připomínalo mi to děla, celkem jsem jich napočítal patnáct,“ říká lovec pokladů. Podivuhodný objekt byl navíc pokryt hustými korály, což podle Miklose svědčí o tom, že se tam potopil před stovkami, ne-li tisíci lety.

Záhada na mořském dně mu od té doby nedá spát, proto má v plánu se do hlubin vypravit co nejdříve znovu a nález řádně prozkoumat. „Nevím, proč to Gordon Cooper do svých plánků neoznačil jako vrak lodi. Možná proto, že už tehdy tušil, že to může být něco z jiného světa. Věřil na mimozemské civilizace. Věřil, že nás navštěvují osoby z jiných planet a že spousta z nich na Zemi přistála,“ uzavřel Miklos.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.