Pospíšilova chybka: Nemohl přijít Sobotkovi na jméno! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 31. března 2023

Svátek slaví Kvido, zítra Hugo

Pospíšilova chybka: Nemohl přijít Sobotkovi na jméno!

Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil (42)
Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil (42)  (Foto ara)

Také předseda TOP 09 Jiří Pospíšil (42) přispěchal s reakcí na konec Bohuslava Sobotky (46, ČSSD) ve vysoké politice. Na Twitteru popletl jméno a napsal Bohumil Sobotka. A když chtěl říci, že si Sobotka zaslouží ocenění, nechtěně psal o někom jiném... 

Uplynulý týden byl vůbec celkem ve znamení expremiéra. Nejprve se objevila na sociálních sítích fotka, jak vyměnil vládní limuzínu za metro. Následně přišla zpráva, že složí poslanecký mandát, což znamená jeho skutečný konec v politické první lize – expremiérovi už zůstává jen řadové členství v ČSSD.

Přečtěte si
-bello-
24. 3. 2018 • 10:34

Pospíšil je dle mého vyčůraný chlapík.Nikdy nezapomenu, že si " uměl představit " Veseckou po průšvihu s Čunkem a její nadací pro dětské domovy dál ve funkcu prokurátorky na vyšší úrovni.Nyní se spřáhl s Medou Mládkovou a ta už mi těmi ozdůbkami kolem Kampy taky pije krev!Ale aspoň naštěstí nedostala Werichovu vilu! Mecenáškou je po svém mužovi, ale líbat ruce jí za to nebudu.Normální Češi se na ty výstavy na Kampě asi nikdy nepodívají, ceny vstupenek má ta dáma a Pospíšil vysoký, převysoký.Tak pro koho vlastně těch pár kousků od Kupky ( víc to není, chodím tam! ) zachránila?Na Kupkovi si přece tady postavila image, ne ? Pospíšil ODS jen škodí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.