Autobus usekl muži (77) ruku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 2. prosince 2022

Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav

Autobus usekl muži (77) ruku

Na vině byla technická závada, řidič (57) neštěstí nemohl zabránit, uvedla včera policie. Když seniora na kole loni v květnu míjel autobus, otevřený kryt zafungoval jako gilotina, uťal mu ruku a rozpáral břicho.
Na vině byla technická závada, řidič (57) neštěstí nemohl zabránit, uvedla včera policie. Když seniora na kole loni v květnu míjel autobus, otevřený kryt zafungoval jako gilotina, uťal mu ruku a rozpáral břicho. (Foto PČR)

Ruku usekl cyklistovi (77) boční kryt autobusu u Hadrovce na Domažlicku. Na vině byla technická závada, řidič (57) neštěstí nemohl zabránit, uvedla včera policie.

Když seniora na kole loni v květnu míjel autobus, otevřený kryt zafungoval jako gilotina, uťal mu ruku a rozpáral břicho. Zraněný zázrakem přežil a nyní se zotavuje. „K uvolnění uzavíracího mechanismu víka prostoru akumulátorů došlo za jízdy z důvodu technické závady. Tu řidič při běžné kontrole před jízdou nemohl odhalit a nemohl otevření víka zabránit,“ popsala policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.