Přinutili ji ke svatbě: Pozabíjela 15 příbuzných! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Přinutili ji ke svatbě: Pozabíjela 15 příbuzných!

Asíja vyřešila sňatek z donucení radikálně...
Asíja vyřešila sňatek z donucení radikálně... (Foto ara)

Masovou vraždou skončilo nešťastné manželství na pákistánském venkově. Ásíja Bibi o svého domluveného manžela nestála, ale rodinám to bylo fuk a v září ji k svatbě donutili. A tak se mladá žena odhodlala k drastickému činu: zamíchala muži do mléka jed, a to rovnou »koňskou« dávku.

Jenže manžel mléko nevypil. Místo toho se z něj vyrobil jogurtový nápoj lassi, kterým pak byla pohoštěna manželova širší rodina. Není jasné, zda o tom nešťastná novomanželka věděla, každopádně 23 lidí skončilo od čtvrtka v nemocnici – a nejméně 15 z nich už boj o život prohrálo. Včetně manžela pákistánské »Maryši« a také jen sedmileté holčičky...

„Zatkli jsme Asíju Bibi, muže a jeho tetu a obvinili je z vraždy a terorismu,“ sdělil médiím Owais Ahmad od policie. Muž byl podle něj milencem podezřelé, teta pak dvojici pomohla plán vymyslet.

V nemocnici skončilo 23 lidí.

V nemocnici skončilo 23 lidí.

Přečtěte si
arnostarno...@...
2. 11. 2017 • 14:48

At se ti to lidé vyvraždí na vzájem nikdy nikomu nebudou chybět v ždyt jsou to samí vrahové .násilníci -podvodníci.... nechápu proč tohle dáváte na internet v ždyt unich je to běžná věc nebu ji máme litovat?už brečím až se stoho POSER a jdu si pro papír nebo noviny ,RUDY PRAVO

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.