Opravdu krutá smrt! Chlapeček (†5) otčímův trest nezvládl | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. září 2022

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Opravdu krutá smrt! Chlapeček (†5) otčímův trest nezvládl

Malý Yanis svůj trest nezvládl. Nepomohl mu už ani přivolaný lékař.
Malý Yanis svůj trest nezvládl. Nepomohl mu už ani přivolaný lékař. (Foto: ara)

Malému Yanisovi se stal osudným trest, který mu udělil otčím za to, že se počůral. Za mokrou postel vymyslel pro chlapce hrozný trest, který se stal chlapci osudným.

Malý hošík musel v noci uběhnout několik kilometrů jen v ponožkách a mokrých spodkách. Yanisovi ale selhalo srdce a zemřel. Nepomohl mu už ani lékař, kterého rodiče přivolali.

Jeho tělíčko leželo nedaleko od jeho domova ve francouzském městě Aire-sur-la-Lys. Britský DailyMail uvádí, že dítě mělo i zlomený nos. Francouzská policie zadržela jeho matku (22) a nevlastního otce, chtějí je vyslechnout, zda skutečně chlapce trestali, za to, že se počůral.

 

„Podezřelé okolnosti jeho smrti nás vedly k zadržení rodičů, kteří jsou podezřelí z ublížení na zdraví s následkem smrti,“ uvedl prokurátor Patrick Leleu. Chlapcova smrt nezasáhla jenom jeho strýce, který mu věnoval na Facebooku dojemný vzkaz, ale šokovala doslova celou Francii.

 

 

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.