Dominika dostali na Vánoce z kojeňáku: Pod stromečkem měli syna ...a teď i vnoučka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Dominika dostali na Vánoce z kojeňáku: Pod stromečkem měli syna ...a teď i vnoučka!

2016. Dominik s Terezkou a jejich Ježíšek Denisek.
2016. Dominik s Terezkou a jejich Ježíšek Denisek. (Foto Aha! – Slávka Červená, archiv rodiny)

Život píše opravdové příběhy. Před 19 lety si manželé Šmolovi z Uherskohradišťska přivezli pod stromeček »Ježíška«. Adoptovali šestiměsíčního Dominika. A letos choval Dominik pod stromečkem také Ježíška. Stejně starého synka Deniska.

„Byl to nejkrásnější dárek v našem životě. Zázrak. Čekali jsme na něho čtyři roky. Dominika jsme si přivezli z kojeňáku v Mostě a od té doby slavíme kromě narozenin také jeho přivezeniny,“ popisuje i po letech s dojetím maminka Helena (43).

Šmolovi se syna snažili dobře vychovat. Že z nich ale budou tak brzy prarodiče, to nečekali. „No byl to pro ně trochu šok. S Terezkou (17) z Kladna jsme se seznámili na Facebooku. Psali jsme si a pak se vídali v Praze. Líbila se mi hned,“ popsal Dominik. „Jsou to naše první společné vánoce a Denisek je opravdu nejkrásnější Ježíšek,“ dodala Terezka. Rodičovství zvládají na jedničku. Taťka ještě dálkově studuje, a aby vydělal na domácnost a nájem, pracuje. Jezdí s dodávkou po republice a rozváží víno.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.