Otec Adama (†14), který zemřel v bazénu a dnes má pohřeb: Chci, aby to někdo odnesl! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Otec Adama (†14), který zemřel v bazénu a dnes má pohřeb: Chci, aby to někdo odnesl!

Za Adama truchlí nejen rodina, ale i spoluhráči a spolužáci.
Za Adama truchlí nejen rodina, ale i spoluhráči a spolužáci. (Foto Aha! – Martin Přibyl, Zbyněk Pecák)

Přišli o jediného syna! Adam (†14) jim zemřel v sobotu v libereckém bazénu. Vcuclo ho čerpadlo divoké řeky, dlouhých šest hodin ho policisté hledali a pak jeho tělo vysvobozovali. Dnes se s ním rodiče rozloučí. Otec chlapce je rozhodnutý bojovat, aby smrt syna nezůstala nepotrestaná!

Adamův táta byl podle známých zoufalý, ale klidný. Věděl, že vztek ani zloba mu syna zpátky nevrátí! „Když ale viděl, jak se k celé věci postavilo vedení bazénu, rozzuřil se,“ popsala Aha! známá rodiny. Vedení se mělo v době, kdy syna hledal, chovat velmi arogantně. Právě kvůli tomu se prý otec naštval. „Řekl, doufám, že to, co jsem prožil, někdo odnese!“ pokračovala.

Adamův táta chce také bojovat za to, aby se už nikdy nic podobného nemohlo stát. „Svému synovi už nepomůže, ale přeje si, aby se ostatní děti mohly na koupalištích bavit bez obav,“ řekla Aha! matka jednoho z Adamových spoluhráčů.

Smrt v rouře
Adam v bazénu kolem páté najednou zmizel, kamarádi ho nenašli. V devět zavolali rodiče policii. Nalézt chlapce v potrubí divoké řeky se podařilo policejním potápěčům až v jedenácté. „Jeho tělo bylo hluboko v potrubí divoké řeky, trubka byla esovitého tvaru, vyprostit se jim ho podařilo až před třetí ráno,“ uvedl zdroj Aha! obeznámený s vyšetřováním.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.