Poslední rozloučení s Adamem (†14): Jeho dres už nikdo neoblékne! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Poslední rozloučení s Adamem (†14): Jeho dres už nikdo neoblékne!

U libereckého bazénu je improvizovaný pomníček se svíčkami i fotbalovým míčem.
U libereckého bazénu je improvizovaný pomníček se svíčkami i fotbalovým míčem. (Foto Aha! – Zbyněk Pecák)

Bílá rakev ze všech stran obsypaná květinami, pod rakví kopačky a na oltáři Adamův (†14) fotbalový dres s číslem 13. Tak vypadal pohřeb chlapce, který před týdnem tragicky zemřel v libereckém bazénu.

S tragicky zesnulým fotbalistou se do libereckého kostela přišly rozloučit desítky lidí. Rodina, spoluhráči ani spolužáci neskrývali dojetí.

Na jeho počest
Aby uctil Adamovu památku,  rozhodl fotbalový tým vyřadit číslo 13 ze sestavy. Na pohřeb přišli jeho fotbaloví spoluhráči v černých dresech. Neskrývali dojetí, jejich tváře byly mokré od slz. „Byl jsi nejlepší kamarád. Kvůli tobě jsem se snažil být ve všem lepší,“ řekl jeden z chlapců. Promluvil i Adamův trenér: „Ještě minulý týden jsme spolu sdíleli radost z vítězství. Byl to hodný a čestný kluk,“ řekl.

Vybírali hudbu
Nešťastná maminka zesnulého chlapce vybírala hudbu na obřad společně s jeho kamarády, proto kostelem zněly rytmy hip-hopu. I při hudbě se ale sálem rozléhaly vzlyky a pláč pozůstalých. Rodiče opustili smuteční síň hned za rakví, matka v slzách, otec se zachmuřenou tváří. Následovali je spoluhráči, kteří pro slzy ani pořádně neviděli na cestu.

Co říkal táta?
Podle informací Aha! se táta chlapce naštval potom, co se vedení bazénu k situaci postavilo arogantně. Svá slova ale potvrdit nechtěl. „Až do ukončení vyšetřování nechci poskytovat žádné informace,“ řekl Aha!.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.