Táta zoufale hledal Adama (†14): Vedení bazénu ho odbylo: NEZDRŽUJTE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 28. května 2024

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Táta zoufale hledal Adama (†14): Vedení bazénu ho odbylo: NEZDRŽUJTE!

K pietnímu místu, které vzniklo u libereckého bazénu přibylo Adamovo parte. Vylepili ho tam jeho rodiče.
K pietnímu místu, které vzniklo u libereckého bazénu přibylo Adamovo parte. Vylepili ho tam jeho rodiče. (Foto Aha! – Martin Přibyl, Facebook)

Otec Adama (†14), který zemřel v libereckém bazénu, se během hledání syna potýkal nejen s obavami o milované dítě, ale i s arogancí vedení bazénu! Tvrdili mu, že se tam ztratit nemohl, že musí být někde venku...

»Hledáte dítě? Tak jděte ven!« Podobná slova si prý vyslechl otec chlapce, který v sobotu zmizel kamarádům v atrakci zvané divoká řeka. Ačkoliv ho hned začali hledat a upozornili na jeho zmizení i plavčíka, Adama už nenašli. V podvečer se k plavčíkům připojil i jeho táta a pátrali v areálu společně.

„Policii musel zavolat jeho táta sám, vedení bazénu to prý vůbec nezajímalo. Bylo mu jasné, že tam někde chlapec musí být, ale z vedení mu řekli, ať si ho jde hledat ven a nezdržuje je tam,“ řekla Aha! známá rodiny. „Byli prý velmi arogantní,“ dodala. Teprve po přivolání policie bylo tělo mladého hocha nalezeno v odtokové rouře divoké řeky. Aha! kontaktovalo i ředitele bazénu Jana Švece, obvinění komentovat odmítl. „U hledání jsem byl, ale vyjadřovat se k tomu nebudu,“ řekl a položil telefon.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.